Oferta pracy

Trener Regionalny ds. Usług Finansowych

neonet s.a.O firmie

  • lubuskie

    lubuskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie szkoleń zarówno rozwijających kompetencje sprzedażowe jak i menadżerskie z zakresu usług finansowych

  • prowadzenie treningów On The Job w sklepach stacjonarnych oraz szkoleń zdalnych (online) z Regionalnymi Kierownikami Sprzedaży

  • aktywny udział w tworzeniu aktualnej bazy wiedzy oraz innych narzędzi rozwoju takich jak e-learning, testy wiedzy, narzędzi wspierających sprzedaż usług finansowych

  • planowanie, przygotowywanie i organizacja szkoleń stacjonarnych oraz online z tematyki usług finansowych

  • opieka nad rozwojem tematyki usług finansowych w całej sieci oraz bieżąca współpraca z Regionalnymi Kierownikami Sprzedaży i Dyrektorami Regionów

Nasze wymagania

  • doświadczenia w prowadzeniu różnorodnych i interaktywnych szkoleń, warsztatów oraz prezentacji (tematyka biznesowa, rozwój umiejętności miękkich i managerskich)

  • doświadczenia w tworzeniu materiałów szkoleniowych z zakresu usług finansowych będzie dodatkowym atutem

  • samodzielności oraz dobrej organizacji czasu pracy

  • inicjatywy oraz kreatywności w proponowaniu rozwiązań

  • podejścia biznesowego, elastyczności oraz otwartości na zmiany

  • czynnego prawa jazdy kat. B oraz gotowości do wyjazdów służbowych

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Bibliotekę wewnętrzną

  • Szkolenia wewnętrzne

  • Rabaty pracownicze

  • Pakiet benefitów

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • firmowa biblioteka

  • inicjatywy dobroczynne

  • szkolenia wewnętrzne

Etapy rekrutacji
1

Analiza i selekcja dokumentów aplikacyjnych

2

Kontakt telefoniczny

3

Spotkanie z bezpośrednim przełożonym

neonet s.a.

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, specjalizującą się w sprzedaży detalicznej, internetowej i hurtowej artykułów branż RTV, AGD, IT i nowych technologii.

W tych trudnych czasach przykłada się dodatkową wagę do stabilności pracy oraz bezpieczeństwa. Zwłaszcza w takiej branży jak nasza - która sprawia, że mimo pandemii, nasi klienci mogą czuć się komfortowo w codziennych sytuacjach oraz nie muszą martwić się zepsutym sprzętem. Właśnie dlatego proponujemy STABILNE, PEWNE zatrudnienie - dołącz do nas i PRACUJ BEZPIECZNIE!

Przewiń do profilu firmy