Oferta pracy

Trener Specjalista

Prudential

  • Szczecin

    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • poszukiwanie i wdrażanie nowoczesnych metod rozwoju współpracowników

  • przygotowywanie i prowadzenie szkoleń z zakresu wiedzy produktowej, procesów i technik sprzedaży oraz szkoleń „miękkich”

  • badanie potrzeb i wspieranie sił sprzedaży poprzez działania rozwojowe i szkoleniowe,

  • ewaluacja procesów szkoleniowych

  • planowanie i współtworzenie harmonogramu szkoleń

  • udział w ogólnofirmowych projektach – szkolenia i wdrożenie zmian do Sieci Sprzedaży

Nasze wymagania

  • minimum 2 lata doświadczenia w projektowaniu i prowadzeniu szkoleń dla branży ubezpieczeniowej lub finansowej

  • znajomość narzędzi, metod trenerskich i umiejętność ich stosowania w praktyce

  • nastawienie na realizację celów

  • gotowość do wyjazdów służbowych

  • prawo jazdy kat. B

  • wysokie umiejętności interpersonalne, komunikatywność

  • bardzo dobre umiejętności organizacyjne oraz samodzielność i inicjatywa w działaniu

To oferujemy

  • umowę B2B

  • możliwość pracy hybrydowej (po okresie wdrożeniowym) w naszym biurze przy samym metrze Wilanowska

  • współpracę z zespołem ludzi ambitnych, ceniących partnerskie relacje w pracy, nastawionych na współpracę i wymianę doświadczeń

  • udział w ciekawych projektach

  • bogaty pakiet szkoleń rozwojowych i merytorycznych

  • możliwość tworzenia nowych programów rozwojowych, projektów i inicjatyw

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • program rekomendacji pracowników

Prudential

Prudential jest częścią międzynarodowej grupy finansowej, na której czele stoi brytyjska spółka M&G plc. Wywodzimy się z Prudential założonego w Londynie już w 1848 r. Należymy do grona największych pod względem kapitalizacji rynkowej grup finansowych na świecie, zarządzamy aktywami o łącznej wartości 341 miliardów funtów. Dziś, łącząc najlepsze tradycje brytyjskiego rynku ubezpieczeń oraz dynamikę rozwoju rynku usług finansowych w Polsce, przygotowaliśmy unikalną ofertę produktową i rekrutacyjną. Poszukujemy kandydatów, którzy chcą aktywnie budować mocną pozycję organizacji w Polsce w oparciu o najwyższe światowe standardy.

Przewiń do profilu firmy