Ta oferta pracy jest nieaktualna od 144 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Trener sportowy/Dietetyk

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 27.12.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    top

      Benefit Systems – twórca programu MultiSport

    WySTARTuj z nami w Warszawie

    Dyscyplina: Sport
    Zawodnik: miejsce na Twoje imię i nazwisko – Trener sportowy/Dietetyk

    Kwalifikacje:

    • Sport i zdrowe odżywianie są Twoją pasją i potrafisz zarażać nią innych ludzi
    • Możesz pochwalić się doświadczeniem w prowadzeniu treningów grupowych i personalnych oraz tworzeniu planów dietetycznych
    • Posiadasz wykształcenie z zakresu wychowania fizycznego, rekreacji ruchowej, fizjoterapii lub dietetyki
    • Masz za sobą liczne szkolenia z zakresu zdrowego odżywiania oraz prowadzenia zajęć sportowych np. treningu funkcjonalnego, sportów walki, stretchingu itp.
    • Posiadasz wiedzę i doświadczenie z zakresu dietetyki, która pozwala Ci tworzyć plany dietetyczne w zależności od potrzeb klientów
    • Uczestnicy Twoich zajęć i klienci, dla których tworzysz plany dietetyczne podziwiają Cię za umiejętność inspirowania, motywowania i wspierania podopiecznych
    • Dobrze czujesz się w prowadzeniu prezentacji przed liczną publicznością, które chętnie poprowadzisz także w języku angielskim
    • W pracy i w życiu kierujesz się wyłącznie zasadą WIN-WIN
    • Potrafisz odnaleźć się w środowisku biznesowym równie dobrze jak na sali treningowej czy w poradni dietetycznej
    • Posiadasz prawo jazdy kat. B i nie zawahasz się go użyć, aby dotrzeć do swoich podopiecznych 😊

    Wydajesz się być idealnym zawodnikiem :) a więc….

    START czyli czym się będziesz zajmować:

    • W naszym zespole będziesz odpowiadać za promocję zdrowego trybu życia i zarażanie innych swoją pasją
    • Twoimi codziennymi zadaniami będą spotkania z podopiecznymi
    • Będziesz prowadzić treningi, warsztaty oraz wykłady o zdrowym odżywianiu i aktywnościach sportowych
    • Do Twoich zadań będzie należeć także udzielanie porad indywidualnych
    • Wyposażymy Cię w wiedzę o naszych usługach oraz pokażemy Ci naszą strategię gry
    • Nasza drużyna to sami super zawodnicy, którzy pomogą Ci stawiać pierwsze kroki w nowej firmie

    Jeśli jesteś gotowy podjąć wyzwanie i przyłączyć się do Nas - czytaj dalej :)

    META:

    • Na mecie czeka na Ciebie umowa o pracę z wynagrodzeniem podstawowym oraz systemem premiowym
    • W naszym biurze na pewno znajdziesz świetną atmosferę
    • Pracujemy przy Pl. Europejskim, blisko stacji metra Rondo Daszyńskiego
    • Poziom energii uzupełniamy aromatyczną kawą i herbatą oraz owocami w biurze, a na większy głód mamy lunche, podczas których korzystamy z karty BenefitLunch
    • Możesz skorzystać z dofinansowania nauki w szkołach wyższych oraz platformy interaktywnej do nauki języka angielskiego
    • Mamy dla Ciebie darmową kartę MultiSport oraz możliwość zakupu karty dla Twoich najbliższych
    • Otrzymasz dostęp do programu kafeteryjnego MyBenefit oraz tańsze bilety do kina i teatru
    • W BS Twój weekend będzie dłuższy – w piątki pracujemy krócej

    Jeśli jesteś długodystansowcem, czas na finisz – zaaplikuj :)

    bottom