Ta oferta pracy jest nieaktualna. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Trener Sprzedaży

  • Katowice, Częstochowa, Sosnowiec, Gliwice, Zabrze, Bielsko-Biała, Bytom, Ruda Śląska, Rybnik, Tychy, Dąbrowa Górnicza, Chorzów, Jaworzno, Jastrzębie-Zdrój, Mysłowice, Siemianowice Śląskie, Żory, Tarnowskie Góry, Będzin, Piekary Śląskie, Racibórz, Świętochłowice, Zawiercie, Wodzisław Śląski, Mikołów, Knurów, Cieszyn, Czeladź, Myszków, Żywiec, Czerwionka-Leszczyny, Pszczyna, Lubliniec, Łaziska Górne, Czechowice-Dziedzice, śląskie
  • Specjalista
  • 22.02.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy pracodawcą kreującym nowe miejsca pracy (Dyplom Ministra Pracy i Polityki Społecznej z dnia 01.07.2015 r.), członkiem Koalicji na rzecz Przyjaznej Rekrutacji oraz zostaliśmy odznaczeni Strefą Przyjaznej Rekrutacji (dyplom z dnia 21.12.2015 r.)

    Aktualnie poszukujemy 5 osób na stanowiska:
    Trenerów Sprzedaży

    Obszar działania: 4 tereny regionalne

    Regiony:

    1. Część województwa: pomorskiego, warmińsko-mazurskiego i kujawsko-pomorskiego
    2. Część województwa: warmińsko-mazurskiego, kujawsko-pomorskiego, mazowieckiego
    3. Część województwa: mazowieckiego, świętokrzyskiego, lubelskiego
    4. Część województwa: wielkopolskiego, łódzkiego, dolnośląskiego

    • Posiadasz 2-letnie doświadczenie w pracy trenera,
    • Pasjonuje Cię praca z ludźmi i ich rozwój,
    • Łatwo nawiązujesz kontakty i budujesz relacje,
    • Emanujesz pozytywną energią,
    • Twoja postawa jest prowynikowa i prorozwojowa,
    • Wykazujesz inicjatywę i entuzjazm w działaniu.

    Zadania:

    • Zapewnienie wsparcia pracowników w rozwoju ich kompetencji na terenie kilku województw,
    • Przeprowadzanie szkoleń głównie sprzedażowych, treningów on the job, warsztatów,
    • Tworzenie i aktualizacja materiałów szkoleniowych, w tym praca nad standardem obsługi klienta.

    Oferujemy:

    • Pracę , w której codziennością jest pomaganie innym w rozwoju i osiąganiu celów,
    • Partnerskie relacje i przyjazną atmosferę,
    • Możliwość rozwoju,
    • Umowę o pracę,
    • Samochód służbowy,
    • Dostęp do prywatnej opieki medycznej,
    • Dofinansowanie karty multisport.

    Jeżeli jesteś zainteresowany prześlij swoje CV za pomocą przycisku APLIKUJ  z podaniem nazwy stanowiska oraz województwa/ regionu zatrudnienia w tytule maila i dopiskiem:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu obecnej i przyszłej rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

    Informujemy, że: 1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest CUK UBEZPIECZENIA spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa  z siedzibą w Toruniu, kod pocztowy 87-100, ul. Grudziądzka 107. 2) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu tej i przyszłych rekrutacji  3) posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, 4) podanie danych osobowych jest dobrowolne.