Oferta pracy

Trener Sprzedaży Call Center

Studio Moderna Polska Sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Szkolenie i wdrażanie do pracy kandydatów na stanowiska sprzedawców w Call Center (połączenia wychodzące i przychodzące)

  • Opracowywanie materiałów szkoleniowych i ofertowych

  • Prowadzenie szkoleń wstępnych, szkoleń rozwojowych w ramach ścieżki rozwoju kompetencji pracowniczych.

  • Samodzielne projektowanie i przeprowadzanie szkoleń z zakresu technik sprzedaży, obsługi klienta, wiedzy produktowej, komunikacji i innych umiejętności miękkich dla sprzedawców Call Center

  • Samodzielna realizacja coachingów, instruktaży i rozmów superwizyjnych ze sprzedawcami Call Center i Managerami

  • Opracowywanie skryptów sprzedaży oraz materiałów ofertowych dla pracowników Call Center

  • Przygotowywanie materiałów pomocniczych (kart produktów, onepagerów, porównań)

  • Wspieranie procesów i procedur wewnętrznych

  • Projektowanie i przeprowadzanie aktywności motywacyjnych i integracyjnych

Nasze wymagania

  • Min. 2-letniego doświadczenie w pracy na stanowisku Trenera w Call Center

  • Wiedzy i znajomości technik trenerskich i coachingowych popartych odpowiednimi szkoleniami

  • Umiejętności przygotowania materiałów szkoleniowych (znajomość Power Point, Word, Excel)

  • Znajomość języka angielskiego mile widziana

  • Biegłej znajomość pakietu MS Office

  • Rzetelności, terminowości i samodzielności w wykonywaniu powierzonych zadań

  • Umiejętności pracy pod presją czasu oraz szybkiego reagowania na zmiany

  • Bardzo dobrych umiejętności komunikacyjnych i organizacyjnych

  • Mile widziane doświadczenie w aktywnej sprzedaży telefonicznej

To oferujemy

  • Pracę w międzynarodowej firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen etat

  • Niezbędne narzędzia pracy do wykonywani obowiązków służbowych

  • Dużą samodzielność oraz odpowiedzialność w realizacji zadań

  • Możliwość rozwoju kompetencji zawodowych

  • Świadczenia pozapłacowe (m.in. Medicover, karta Multisport)

  • Rabaty do 50% przy zakupie naszych produktów

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Jesteśmy częścią międzynarodowej grupy Studio Moderna i posiadamy oddziały w 21 państwach Europy środkowo-wschodniej. Zajmujemy się sprzedażą wysokiej jakości produktów przeznaczonych do użytku domowego wiodących marek m.in. Mango, Dormeo i Delimano.

Przewiń do profilu firmy