Ta oferta pracy jest nieaktualna od 19 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Trener Sprzedaży Call Center

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 26.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Studio Moderna - wewnętrzne Call Center międzynarodowej grupy Studio Moderna, posiadającej ponad 300 milionów klientów w 20 państwach Europy środkowo-wschodniej, w tym ponad 2 miliony w Polsce. Zajmujemy się sprzedażą wysokiej jakości produktów przeznaczonych do użytku domowego wiodących włoskich marek Dormeo i Delimano.

    Miejsce pracy: Warszawa

    Obowiązki:

    • Szkolenie i wdrażanie do pracy kandydatów na stanowiska sprzedawców w Call Center (połączenia wychodzące i przychodzące).
    • Opracowywanie materiałów szkoleniowych i ofertowych.
    • Prowadzenie szkoleń wstępnych, szkoleń rozwojowych w ramach ścieżki rozwoju kompetencji pracowniczych.
    • Samodzielne projektowanie i przeprowadzanie szkoleń z zakresu technik sprzedaży, obsługi klienta, wiedzy produktowej, komunikacji i innych umiejętności miękkich dla sprzedawców Call Center.
    • Samodzielna realizacja coachingów, instruktaży i rozmów superwizyjnych ze sprzedawcami Call Center i Managerami.
    • Opracowywanie skryptów sprzedaży oraz materiałów ofertowych dla pracowników Call Center.
    • Przygotowywanie materiałów pomocniczych (kart produktów, onepagerów, porównań).
    • Wspieranie procesów i procedur wewnętrznych.
    • Projektowanie i przeprowadzanie aktywności motywacyjnych i integracyjnych.

    Oczekujemy:

    • Min. 2-letniego doświadczenie w pracy na stanowisku Trenera w Call Center.
    • Wiedzy i znajomości technik trenerskich i coachingowych popartych odpowiednimi szkoleniami.
    • Umiejętności przygotowania materiałów szkoleniowych (znajomość Power Point, Word, Excel).
    • Znajomość języka angielskiego mile widziana.
    • Biegłej znajomość pakietu MS Office.
    • Rzetelności, terminowości i samodzielności w wykonywaniu powierzonych zadań.
    • Umiejętności pracy pod presją czasu oraz szybkiego reagowania na zmiany.
    • Bardzo dobrych umiejętności komunikacyjnych i organizacyjnych.
    • Doświadczenie w aktywnej sprzedaży przez telefon, poparte sukcesami (połączenia wychodzące).
    Oferujemy:
    • Pracę w międzynarodowej firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku.
    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen etat.
    • Niezbędne narzędzia pracy do wykonywania obowiązków służbowych.
    • Dużą samodzielność oraz odpowiedzialność w realizacji zadań.
    • Możliwość rozwoju kompetencji zawodowych.
    • Świadczenia pozapłacowe (m.in. Medicover, karta Multisport).
    • Rabaty do 50% przy zakupie naszych produktów.
    Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesyłanie swojego CV klikając w przycisk aplikowania.
    Możesz też nas znaleźć na Facebook:

    Atrakcyjna lokalizacja miejsca pracy: Warszawa, ul. Cybernetyki 9

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez STUDIO MODERNA POLSKA SP. Z O. O. w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko Specjalista ds. Sprzedaży oraz w rekrutacjach na tożsame stanowiska przez okres kolejnych 12 miesięcy.

    Administratorem Twoich danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest STUDIO MODERNA POLSKA SP. Z O. O. z siedzibą w Warszawie pod adresem ul. Cybernetyki 9 (02 – 677 Warszawa), z którym możesz skontaktować się korespondencyjnie bądź pisząc na adres e-mail:
    rekrutacja.pl@studio-moderna.com. Wyznaczyliśmy inspektora ochrony danych osobowych, z którym możesz się skontaktować korespondencyjnie, pisząc na adres naszej siedziby oraz na adres e-mail rodo@studio-moderna.com.

    Podane przez Ciebie dane osobowe będą wykorzystywane w celu prowadzonej przez nas rekrutacji. Twoje dane będą przez nas przechowywane do czasu wygaśnięcia terminu obowiązywania zgody.

    W związku z przetwarzaniem Twoich danych osobowych masz prawo do żądania od administratora (STUDIO MODERNA POLSKA SP. Z O. O.) dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Przysługuje Ci również prawo do przenoszenia danych oraz złożenia skargi do organu nadzorczego. Nie zamierzamy przekazywać Twoich danych osobowych do państwa trzeciego ani organizacji międzynarodowej. W toku przetwarzania Twoich danych możemy przekazywać je następującym kategoriom odbiorców: firmom rekrutacyjnym, firmom pośredniczącym w zatrudnianiu.