Oferta pracy

Specjalista ds. rozwoju biznesu

Antal Sales & Marketing

  • mazowieckie

    mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa

Rekrutujemy dla

Dla naszego Klienta, specjalizującego się w branży kosmetycznej, poszukujemy: Specjalisty ds. rozwoju biznesu.

Twój zakres obowiązków

  • Motywowanie kluczowych klientów do systematycznego rozwoju biznesu poprzez mentoring i coaching – kontakt telefoniczny i osobisty

  • Utrzymywanie partnerskich relacji biznesowych z kluczowymi klientami (Niezależnymi Siłami Sprzedaży)

  • Prowadzenie rozmów rozwojowych

  • Prowadzenie szkoleń z technik sprzedaży

  • Wsparcie i doradztwo w zakresie programów motywacyjnych, konkursów i wydarzeń firmowych

  • Monitorowanie i analizowanie wskaźników biznesowych

  • Prowadzenie tłumaczeń ustnych i pisemnych

  • Aktywny udział w wydarzeniach firmowych w Polsce i za granicą

Wymagania pracodawcy

  • Doświadczenie jako trener wewnętrzy sił sprzedaży

  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów – psychologia lub socjologia

  • Znajomość pakietu MS Office

  • Dyspozycyjność i punktualność

  • Wysoka kultura osobista i łatwość w nawiązywaniu kontaktów

  • Umiejętność budowania relacji

  • Doświadczenie w kontakcie bezpośrednim z klientem będzie dodatkowym atutem

  • Dobra znajomość języka angielskiego

  • Dyspozycyjność do pracy mobilnej na terenie całego kraju (max. 7 dni w miesiącu)

Mile widziane

  • Znajomość języka rosyjskiego

Pracodawca oferuje

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz premia

  • Dobrą atmosferę w przyjaznym zespole

  • Wdrożenie do obowiązków i wsparcie każdego dnia

  • Pakiet benefitów pracowniczych (opieka medyczna, Multisport)

  • Preferencyjne ceny na firmowe produkty

  • Hybrydowy model pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

At Antal, we have always valued expert knowledge, which is why we were one of the first recruitment companies in Poland with specialized recruitment divisions. The professional orientation of our consultants means that they are not only effective recruiters, but also qualified consultants who have unique knowledge about modern tools and the latest trends in the labour market.

Przewiń do profilu firmy