Oferta pracy

Trener Sprzedaży

CS Group PolskaO firmie

Rekrutacja zdalna

CS Group Polska

Uniwersytecka 13

Katowice

Zapewnimy Ci:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w jednej z największych firm z dziedziny marketingu internetowego w Europie
  • atrakcyjne wynagrodzenie - podstawa oraz przejrzysty system premiowy
  • niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon, samochód) i wygodne, nowoczesne biuro
  • pakiet opieki medycznej, pakiet sportowy i ubezpieczenie na życie
  • możliwość rozwoju kariery zawodowej w dużej, dynamicznie rozwijającej się firmie poprzez udział w ciekawych projektach trenerskich i rozwojowych
  • profesjonalne wdrożenie i wsparcie doświadczonego mentora
  • pracę w zgranym, pozytywnie nastawionym do życia zespole, w atmosferze opartej na życzliwości, szacunku i wzajemnej pomocy

Etapy rekrutacji:

  • Etap 1 - rozmowa online z Kierownikiem Działu Szkoleń
  • Etap 2 - Assessment Center
  • Etap 3 - spotkanie osobiste z Dyrektorem Działu Szkoleń

Poszukujemy osoby, która chce razem z nami wspierać w rozwoju pracowników działu sprzedaży, a tym samym współtworzyć atrakcyjne i motywujące środowisko pracy. Cechuje nas samodzielność i kreatywność, dlatego chcemy zaprosić do naszego zespołu osobę, która wie jak efektywnie przekazywać wiedzę innym, doskonale odnajduje się zarówno w pracy z grupą, jak i na sesjach indywidualnych. Osobę o pozytywnym usposobieniu, która chętnie podejmuje wyzwania oraz z pasją i odpowiedzialnością realizuje powierzone jej zadania.

Twój zakres obowiązków:

  • Wsparcie Kierowników Regionalnych w procesach rekrutacji: analiza potrzeb rekrutacyjnych, publikacja ogłoszeń, selekcja aplikacji i prowadzenie procesu rekrutacji,
  • Wdrożenie nowozatrudnionych Konsultantów do pracy w Dziale Sprzedaży – szkolenie wstępne i onboarding oraz opieka w trakcie całego okresu próbnego nowego pracownika,
  • Rozwój pracowników Działu Sprzedaży – analiza potrzeb szkoleniowych i prowadzenie szkoleń sprzedażowych, produktowych oraz indywidualnych sesji coachingowych
  • Tworzenie szkoleń e-learningowych oraz tradycyjnych
  • Badanie i raportowanie efektywności podejmowanych działań

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie w pracy z procesami personalnymi takimi jak: rekrutacja, onboarding, szkolenia pracowników sprzedaży (min. 2 lata)
  • Doświadczenie trenerskie w obszarze kompetencji miękkich (znajomość technik sprzedaży i budowania relacji) oraz doświadczenie w pracy z zespołami sprzedażowymi
  • Komunikatywność i łatwość nawiązywania relacji interpersonalnych
  • Asertywność i sumienność, ale też poczucie humoru
  • Umiejętność dobrej organizacji pracy i gotowość do odbywania podróży służbowych
  • Znajomość MS Office na poziomie dobrym (w tym Power Point)
  • Prawo jazdy kat. B i doświadczenie w prowadzeniu pojazdu
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe, ukończony kurs trenerski i/lub coachingowy będą mile widziane

CO MOŻEMY CI ZAOFEROWAĆ?

  • Umowa o pracę
  • Rozwój kompetencji
  • Wygodne, nowoczesne biuro
  • Opieka medyczna
  • Pakiet sportowy
  • Dobre wynagrodzenie i premia
  • Świetny zespół
  • Samochód

DOŁĄCZ DO NAS!

Zainteresowane osoby prosimy o przysłanie CV oraz Listu Motywacyjnego

CS Group Polska to jedna z największych agencji interaktywnych w Polsce.
Specjalizujemy się w działaniach, które zwiększają widoczność firm w sieci
oraz doradzamy przedsiębiorcom, w jaki sposób skutecznie poszukiwać klienta w Internecie.
Chcesz nas poznać? Wejdź na http://csgroup.pl

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy