Trener Sprzedaży

KUPIEC Sp. z o.o.

  • opolskie

    opolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • Definiowanie potrzeb rozwojowych, w tym szkoleniowych dla Zespołu Sprzedaży;

  • Przygotowywanie raportów w zakresie potrzeb rozwojowych w wybranych obszarach

  • i stanowiskach, jak i w zakresie ewaluacji projektów szkoleniowych i ewaluacji rozwoju pracowników Działu Sprzedaży;

  • Organizowanie i prowadzenie szkoleń rozwojowych, związanych z kompetencjami dla danego stanowiska oraz szkoleń doskonalących;

  • Koordynacja szkoleń wew. dla działu sprzedaży, przygotowanie od strony merytorycznej;

  • Sporządzanie raportów, analiz jakościowych i ilościowych dot. przeprowadzonych szkoleń;

  • Ścisła współpraca z Przełożonymi Zespołów i Działem HR w celu identyfikacji potrzeb szkoleniowych;

  • Przygotowywanie programów szkoleniowych oraz określanie metod rozwojowych [szkolenia, wspólna praca z Przełożonym, samodzielne projekty – on the job training]

  • Doskonalenie umiejętności pracowników, dbanie o rozwój ich kompetencji zgodny z indywidualnym planem rozwoju (np. coaching, indywidualne programy rozwoju, re – trening);

Nasze wymagania

  • Doświadczenia w prowadzeniu szkoleń dla działów sprzedaży w branży FMCG;

  • Praktycznej znajomości technik szkoleniowych;

  • Doświadczenia w zakresie diagnozowania potrzeb szkoleniowych;

  • Doskonałych umiejętności interpersonalnych i komunikacyjnych

  • Zaangażowania i entuzjazmu w działaniu

  • Samodzielności i kreatywności w realizowaniu bieżących zadań

To oferujemy

  • Zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

  • Pełną wyzwań pracę w rozwojowej firmie

  • Bardzo dobrą atmosferę pracy