Oferta pracy

Trener Sprzedaży

Komputronik S.A w restrukturyzacjiO firmie

  • Wołczyńska 37, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Komputronik S.A w restrukturyzacji

Wołczyńska 37

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie warsztatów, szkoleń i treningów w oparciu o zdiagnozowane potrzeby działów sprzedaży (stacjonarnie oraz online)

  • Tworzenie planów, programów i materiałów szkoleniowych(treści pod szkolenia e-learningowe, pigułki wiedzy oraz manuale sprzedażowe)

  • Wdrażanie i rozwój Standardów Obsługi Klienta

  • Udział w projektach szkoleniowo-rozwojowych wspierających sprzedaż

  • Monitorowanie i ocena efektywności realizowanych działań

Nasze wymagania

  • Minimum 2 – letnie doświadczenie w pracy Trenera Sprzedaży lub na podobnym stanowisku

  • Praktyczne doświadczenie w sprzedaży produktów i usług

  • Wiedza z zakresu metod i technik szkoleniowych

  • Doskonała znajomość technik i procesu sprzedaży

  • Znajomość narzędzi oraz sposobów prowadzenia szkoleń zdalnych, z uwzględnieniem zasad blended learningu

  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne, prezentacyjne i moderacyjne

  • Samodzielność, proaktywność i trenerska autentyczność

  • Prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • Ukończona szkoła trenerów

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • program rekomendacji pracowników