Oferta pracy

Trener Sprzedaży

OLX GroupO firmie

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie i administrowanie szkoleniami wdrożeniowymi dla nowych pracowników (onboarding) oraz podnoszącymi kompetencje dla zespołów sprzedaży OLX

  • Definiowanie potrzeb szkoleniowych przy współpracy z liderami i koordynatorami moderacji

  • Branie odpowiedzialności za proces rozwoju kompetencji zespołów

  • Przygotowywanie szkoleń dopasowanych do potrzeb zespołów i prowadzenie ich

  • Wsparcie leaderów w pracy z jakością

  • Aktualizacja handbooków oraz współpraca przy tworzeniu bazy wiedzy

Nasze wymagania

  • Znajomość serwis OLX i zasady jego funkcjonowania

  • Znajomość zagadnienia sprzedaży e-commerce

  • Komunikatywność, umiejętność przekazywania wiedzy

  • Otwartość na niestandardowe rozwiązania i kreatywnej

  • Umiejętność organizacji swojej pracy, odpowiedzialność, zaangażowanie i wysokie zmotywowanie

  • Ciekawość nowinek ze świata szkoleń i pracy z jakością

To oferujemy

  • Pracę w dynamicznym, otwartym na zmiany i zaangażowanym zespole

  • Możliwości szkoleń i rozwoju osobistego, sprawdzenia się w niestandardowych sytuacjach

  • Narzędzia pracy (laptop, telefon)

  • Możliwość częściowej pracy zdalnej

  • Umowę o pracę i bogaty pakiet świadczeń socjalnych

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • siłownia w biurze

  • firmowa drużyna sportowa

OLX Group

Grupa OLX to najszybciej rozwijająca się sieć platform e-commerce na świecie. Każdego miesiąca ułatwiamy życie ponad 300 milionów ludzi, w ponad 30 krajach, na 5 kontynentach. Kształtujemy przyszłość handlu, odnajdując ukrytą wartość we wszystkim, co nas otacza. Każdego dnia pomagamy ludziom kupować i sprzedawać samochody, znaleźć pracę, wymarzone mieszkanie i jego wyposażenie oraz wiele, wiele więcej :)

Jesteśmy różnorodną społecznością, składającą się z ponad 10 tys. utalentowanych profesjonalistów. Wspólnie tworzymy organizację, w której każdy głos jest ważny. W Polsce nasza mocna reprezentacja to OLX, Otodom, Otomoto, Fixly i 321 Sprzedane. Więcej informacji znajdziesz na: www.olxgroup.com

Serwis OLX od lat pomaga ludziom handlować po sąsiedzku, wygodnie i bez prowizji. Jako część grupy serwisów OLX, będącej światowym liderem na rynku serwisów ogłoszeniowych, staramy się stosować jak najlepsze rozwiązania, by sprostać wymaganiom cały czas rosnącej liczby użytkowników i kreować trendy rynkowe.

Przewiń do profilu firmy