Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Trener Sprzedaży

Oficyna MM - prawo, wiedza, informacjaO firmie

  • Poznań

    wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 3 lata temu
  • Kierownik

Oficyna MM Wydawnictwo Prawnicze to lider i ekspert w branży fachowych publikacji oświatowych oraz organizacji szkoleń i konferencji. W związku z dynamicznym rozwojem, obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

Call Center

Nasze oczekiwania:

  • doświadczenie na stanowisku Trenera Sprzedaży
  • aktywne prowadzenie szkoleń z zakresu sprzedaży w call center, obsługi klienta, budowania relacji, onboardingu
  • umiejętność aktywnego tworzenia programów szkoleniowych indywidualnych i grupowych
  • wsparcie procesu rekrutacji
  • entuzjazm, inicjatywa i zaangażowanie
  • doświadczenie w sprzedaży mile widziane

Zakres obowiązków:

  • stworzenie i wdrożenie programu szkoleniowego (onboarding, sprzedaż, produkty)
  • stałe podnoszenie kompetencji Konsultantów i Kierowników Działu Sprzedaży
  • tworzenie pozytywnego wizerunku firmy
  • aktywna współpraca z Kierownikami Sprzedaży, Marketingu i Redakcji

Masz doświadczenie szkoleniowe i wieczny głód rozwoju siebie i innych?
Nie zwlekaj! Wyślij CV i dołącz od nas tworząc nowy Dział.

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • stałe godziny pracy od poniedziałku do piątku (wszystkie weekendy wolne)
  • perspektywę rozwoju zawodowego i zdobycie cennego doświadczenia
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku i z fantastycznym zespołem
  • pakiet Multisport

Dołącz do nas. Aplikuj już dziś!
Prosimy o przesłanie CV z klauzulą:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w dokumencie CV zarówno na potrzeby prowadzonej rekrutacji, jak również po jej zakończeniu. Jednocześnie wyrażam zgodę na pozostawienie przekazanego dokumentu CV przez pracodawcę oraz przetwarzania moich danych osobowych w celu tworzenia i prowadzenia elektronicznej bazy danych, co umożliwi wykorzystanie moich danych osobowych w kolejnych procesach rekrutacyjnych zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz.U. z 2016 r. poz. 922).

 Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi osobami.

Ogłoszenie archiwalne