Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Trener Sprzedaży

Luneos Sp.zo.o.O firmie

  • Sopot

    Sopot, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Analiza potrzeb i zdefiniowanie celów szkoleniowych

  • Przygotowanie szkoleń dla działu sprzedaży, w tym szkoleń dla menadżerów sprzedaży: Techniki sprzedaży, Produkt/technologia/usługa, Finansowane

  • Prowadzenie szkoleń w ramach onboardingu

  • Prowadzenie szkoleń rozwojowych

  • Coaching handlowców w terenie wraz z indywidualnym feedbackiem rozwojowym w zakresie kompetencji handlowych i merytorycznych

  • Przygotowanie i przeprowadzanie testów sprawdzających wiedzę produktową

  • Ewaluacja podejmowanych działań i wprowadzanie korekt do planu szkoleń

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w roli sprzedażowej B2B, chętnie w firmach z branży OZE, finansowej, ubezpieczeniowej, leasingowej

  • Doświadczenie w szkoleniu sił sprzedaży w segmencie B2B, umiejętność tworzenia długofalowych programów rozwojowych

  • Mile widziany certyfikat ukończenia kursu trenerskiego

  • Kreatywność, otwartość, komunikatywność

  • Nastawienie na osiąganie ponadprzeciętnych wyników

  • Wysoki poziom energii

  • Doświadczenie szkoleniowe lub sprzedażowe w segmencie dużych klientów biznesowych (Key Accounts, firmy o obrotach 75 milionów – 1 mld PLN) będzie dodatkowym atutem, ale nie jest wymagane

To oferujemy

  • Możliwość udziału w tworzeniu silnej organizacji sprzedażowej

  • Współpraca z ciekawymi Ludźmi w budowaniu innowacyjnej firmy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, w oparciu o umowę B2B lub umowę o pracę

Luneos Sp.zo.o.

Luneos Sp. z o.o. to dynamicznie rozwijająca się firma, oferująca usługi z zakresu efektywności energetycznej dla średnich i dużych przedsiębiorstw, w tym innowacyjną usługę PV-as-a-Service, czyli instalacje fotowoltaiczne spłacane w abonamentach. Obecnie mamy około 60 osobowy zespół, pracujemy w trzech biurach w Warszawie, Sopocie i Szczecinie. Szukamy osób, które chcą rozwijać się z nami w nowotworzonej roli.

Przewiń do profilu firmy

Aplikacje

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji

klikając w przycisk aplikowania.