Oferta pracy

Trener Sprzedaży

EKOVOLTIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • świętokrzyskie

    świętokrzyskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie, organizowanie i przeprowadzanie szkoleń wstępnych, sprzedażowych grupowych i indywidualnych (On the Job Traning/Coaching),

  • Badanie potrzeb, projektowanie szkoleń i przygotowywanie materiałów szkoleniowych

  • Rozwijanie umiejętności sprzedażowych pracowników

Nasze wymagania

  • Min. 3 – letnie doświadczenie na stanowisku handlowym w branży energetycznej

  • Doświadczenie w pracy z handlowcami jako Trener Sprzedaży: indywidualnej - On the Job Training/Coaching oraz w prowadzeniu szkoleń grupowych, onboardingu

  • Ukończone szkolenie Train the Trainer

  • Znajomość psychologii sprzedaży, technik negocjacyjnych, wiesz jak zbijać obiekcje i zamykać sprzedaż, rozwijać kompetencje sprzedażowe, motywować do działania

  • Wykształcenie wyższe

  • Prawo jazdy kat B

  • Dyspozycyjność do pracy mobilnej na terenie całego kraju (min. 3 dni w tygodniu)

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu na umowę o pracę (pełny etat)

  • Samochód służbowy, również do użytkowania prywatnego

  • Swoboda w organizowaniu czasu pracy

  • Elastyczne godziny pracy

W e2V tworzymy nowoczesne rozwiązania greentech, które umożliwiają zakup zielonej energii każdemu, kto zdecyduje się z niej korzystać. Jesteśmy dumni, że oferujemy naszym klientom wyłącznie prąd generowany z odnawialnych źródeł, w stabilnej cenie i na indywidualnie dopasowywanych warunkach.

Zmieniający się klimat jest jednym z największych wyzwań, z jakimi się obecnie mierzymy. Naszym celem jest maksymalne ułatwienie korzystania z energii nieobciążonej śladem węglowym, by w ten sposób zapobiec dalszej degradacji środowiska. Realizujemy to, rozwijając technologiczne możliwości korzystania z prądu, wytwarzanego w zgodzie z naturą. Jesteśmy przekonani, że właśnie takie podejście uczyni rynek energii zdekarbonizowanym, a naszą planetę czystym i bezpiecznym miejscem do życia dla przyszłych pokoleń.

W e2V cenimy relacje międzyludzkie, doświadczenie i pasję. Pragniemy, by ekologia i dobro planety były stałym elementem życia codziennego. Jesteśmy w trakcie intensywnego rozwoju, który pozwoli przybliżyć tę wizję – przyłącz się do nas i twórzmy ją razem.

Przewiń do profilu firmy