Trener Sprzedaży

VECTRA S.A.

  • Toruń

    Toruń, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie szkoleń stacjonarnych oraz online z zakresu sprzedaży oraz produktów,

  • Systematyczne badanie wartości działań szkoleniowych,

  • Tworzenie nowych, oraz aktualizacja obecnych materiałów szkoleniowych,

  • Rozwijanie umiejętności pracowników oraz bieżące udzielanie informacji zwrotnych.

Nasze wymagania

  • Posiadasz doświadczenie w prowadzeniu szkoleń,

  • Znasz techniki trenerskie oraz narzędzia wspierające procesy szkoleniowe,

  • Masz doświadczenie w prowadzeniu szkoleń online (dodatkowy atut),

  • Potrafisz udokumentować swoje kwalifikacje oraz doświadczenie trenerskie,

  • Jesteś komunikatywny/a i otwarty/a, emanujesz pozytywną energią,

  • Pasjonuje Cię praca z ludźmi i ich rozwój,

  • Dobrze organizujesz swoją pracę, jesteś nastawiony/a na wynik,

  • Jesteś gotowy do wyjazdów służbowych.

To oferujemy

  • Interesującą pracę w rozwijającej się organizacji, o wiodącej pozycji na rynku w swojej branży,

  • Otwartość na indywidualne podejście do realizowanych zadań,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,

  • Wsparcie w rozwoju Twoich kwalifikacji zawodowych,

  • Przestrzeń na tworzenie swoich programów i wdrażania własnych inicjatyw,

  • Niezbędne narzędzia pracy: laptop, telefon, samochód do celów służbowych.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • dostęp do platformy kafeteryjnej

VECTRA S.A.

Vectra to wiodący na rynku ogólnopolski kablowy operator telekomunikacyjny, który oferuje klientom pakiet nowoczesnych usług. Wieloletnie doświadczenie firmy, bogata oferta oraz systematyczny rozwój ugruntowały jej silną pozycję w branży. Rynek telekomunikacyjny, w którym działa zmienia się dynamicznie. Wymaga ciągłego doskonalenia usług i wprowadzania innowacyjnych rozwiązań z różnych obszarów biznesowych. Dotychczasowy sukces Vectry to przede wszystkim wynik zaangażowania i kreatywności całego zespołu, któremu firma daje możliwość rozwoju zawodowego na wielu płaszczyznach.

Przewiń do profilu firmy