Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Trener Sprzedaży

Sandoz Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Domaniewska 50C, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Sandoz Polska Sp. z o.o.

Domaniewska 50C

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Identyfikacja potrzeb szkoleniowych – wywiady, grupy fokusowe, testy, wizyty w terenie.

  • Przygotowywanie planów i programów szkoleniowych zgodnie z potrzebami i aktualną strategią firmy dla Manager-ów i Przedstawicieli Medycznych

  • Współpraca z innymi działami w firmie mająca na celu przygotowanie szkoleń dla sił sprzedaży

  • Prowadzenie rozmów z zewnętrznymi firmami szkoleniowymi w miarę potrzeb.

  • Prowadzenie szkoleń dla pracowników, w tym m.in. szkolenia ze zdalnej promocji, digitalowych kanałów komunikacji oraz zdalnego coachingu.

  • Monitorowanie zewnętrznych trendów rynkowych w zakresie podnoszenia kompetencji sprzedażowych pracowników.

  • Sporządzenie raportów z prowadzonych i odbywanych szkoleń oraz innych wykonanych działań

  • Ocena skuteczności szkoleń prowadzonych przez dział szkoleń oraz zewnętrzne firmy szkoleniowe

  • Odpowiedzialność za prawidłowe wdrożenie nowych pracowników do firmy oraz Pracowników zmieniających stanowiska w strukturach sprzedaży.

  • Prowadzenie coaching-u w odpowiedzi na potrzeby biznesu.

  • Weryfikacja umiejętności podczas wspólnych wizyt.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe.

  • Min 2-letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku Trenera

  • oraz na stanowisku Kierowniczym w strukturach sprzedaży.

  • Mile widziana znajomość języka angielskiego.

  • Pasja do pracy z ludźmi, zaangażowanie i otwartość na nowe wyzwania.

  • Pro-aktywność w działaniu.

Naszą misją jest odkrywanie nowych sposobów na poprawę jakości i wydłużenie ludzkiego życia. Jesteśmy zaangażowani we wspomaganie społeczeństw w radzeniu sobie z rosnącymi potrzebami opieki zdrowotnej, będąc pionierem nowego podejścia pomagającego ludziom na całym świecie uzyskać dostęp do wysokiej jakości leków. Sukces Sandoz to przede wszystkim zorientowani na Pacjenta i efektywni w działaniu Utalentowani Ludzie.

Przewiń do profilu firmy

Cel stanowiska:

Zapewnienie stałego procesu podnoszenia kwalifikacji zawodowych pracowników struktury sprzedażowej.

Dział: Commercial Excellence