Oferta pracy

Trener Sprzedaży

Pyszne.plO firmie

  • Rybacka 9, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Pyszne.pl

Rybacka 9

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Analizowanie potrzeb rozwojowych pracowników działu sprzedaży w trzech krajach - Polska, Bułgaria, Rumunia

  • Opracowanie planów szkoleń

  • Opracowanie koncepcji szkoleń dla pracowników sprzedaży w oparciu o potrzeby.

  • Wdrożenie indywidualnych działań rozwojowych, w tym różnych metod coachingowych dla naszego zespołu sprzedaży

  • Ciągłe rozwijanie swoich metod coachingowych poprzez obserwowanie nowych trendów i bycie na bieżąco z aktualną sytuacją w świecie eCommerce

Podział czasu pracy
40%

Prowadzenie Szkoleń

40%

Tworzenie materiałów szkoleniowych i procesów

20%

Delegacje

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy jako trener sprzedaży lub na podobnym stanowisku - 5 lat

  • Doskonała znajomość technik sprzedaży, analizy potrzeb, argumentacji korzyści i radzenia sobie z obiekcjami klientów

  • Umiejętonśc przekazywaina wiedzy w jasny i klarowny sposób (dydaktyczne know-how)

  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne, prezentacyjne i moderacyjne

  • Niezależny oraz proaktywny sposób pracy wraz z wysokim poziomem energii

  • Praktyczne doświadczenie w sprzedaży

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym płynną komunikację - B2+/C1

To oferujemy

  • Praca w szybko rozwijającej się firmie z branży eCommerce

  • Pełne wyzwań środowisko pracy, które będzie stymulować Twój rozwój zawodowy

  • Zróżnicowana praca w fantastycznej, nieformalnej atmosferze.

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Niezbędne narzędzia – laptop oraz telefon

  • Pakiet benefitów: karta sportowa, prywatna opieka medyczna

  • Dofinansowanie do posiłków TakeawayPay

  • Kurs języka angielskiego

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • bony żywieniowe

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • Good Mood Manager

Etapy rekrutacji
1

Analiza CV

2

Kontakt z rekruterem

3

Spotkanie/ Spotkania z managerem rekrutującym

4

Oferta

Pyszne.pl

Jesteś doświadczonym trenerem sprzedaży i potrafisz przenieść zdolności sprzedażowe naszego zespołu na wyższy poziom dzięki innowacyjnemu podejści do klienta oraz najnowszym trendom i technikom? Jeśli tak to zapraszam do aplikacji!

Nasza historia (w wersji skróconej):

Od brunchów w Berlinie po sałatki w Salzburgu - każdego dnia obsługujemy miliony miłośników jedzenia. Obecnie jako Just Eat Takeaway.com, działamy w 24 krajach, a na naszej platformie znajduje się ponad 200 000 restauracji. Jako globalna firma zajmująca się dostarczaniem żywności, potrzebujemy najwyższej klasy działu sprzedaży.

Przewiń do profilu firmy