Logo Pracuj.pl

Trener Sprzedaży

Pyszne.plO firmie

  • Wrocław, dolnośląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • rekrutacja zdalna

Pyszne.pl

Rybacka 9

Wrocław

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Analizowanie potrzeb rozwojowych pracowników działu sprzedaży w trzech krajach - Polska, Bułgaria, Rumunia
  • Opracowanie planów szkoleń
  • Opracowanie koncepcji szkoleń dla pracowników sprzedaży w oparciu o potrzeby.
  • Wdrożenie indywidualnych działań rozwojowych, w tym różnych metod coachingowych dla naszego zespołu sprzedaży
  • Ciągłe rozwijanie swoich metod coachingowych poprzez obserwowanie nowych trendów i bycie na bieżąco z aktualną sytuacją w świecie eCommerce

Podział czasu pracy

40%

Prowadzenie Szkoleń

40%

Tworzenie materiałów szkoleniowych i procesów

20%

Delegacje

Nasze wymagania

  • Gotowość do pracy w naszym wrocławskim biurze
  • Doświadczenie w pracy jako trener sprzedaży lub na podobnym stanowisku - 5 lat
  • Doskonała znajomość technik sprzedaży, analizy potrzeb, argumentacji korzyści i radzenia sobie z obiekcjami klientów
  • Umiejętność przekazywania wiedzy w jasny i klarowny sposób (dydaktyczne know-how)
  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne, prezentacyjne i moderacyjne
  • Niezależny oraz proaktywny sposób pracy wraz z wysokim poziomem energii
  • Praktyczne doświadczenie w sprzedaży
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym płynną komunikację - B2+/C1

To oferujemy

  • Praca w szybko rozwijającej się firmie z branży eCommerce
  • Pełne wyzwań środowisko pracy, które będzie stymulować Twój rozwój zawodowy
  • Zróżnicowana praca w fantastycznej, nieformalnej atmosferze.
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Niezbędne narzędzia – laptop oraz telefon
  • Pakiet benefitów: karta sportowa, prywatna opieka medyczna
  • Dofinansowanie do posiłków TakeawayPay
  • Kurs języka angielskiego

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • napoje
  • bony żywieniowe
  • paczki świąteczne
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • Good Mood Manager

Etapy rekrutacji

1

Analiza CV

2

Kontakt z rekruterem

3

Spotkanie/ Spotkania z managerem rekrutującym

4

Oferta

Jesteś doświadczonym trenerem sprzedaży i potrafisz przenieść zdolności sprzedażowe naszego zespołu na wyższy poziom dzięki innowacyjnemu podejści do klienta oraz najnowszym trendom i technikom? Jeśli tak to zapraszam do aplikacji!

Nasza historia (w wersji skróconej):

Od brunchów w Berlinie po sałatki w Salzburgu - każdego dnia obsługujemy miliony miłośników jedzenia. Obecnie jako Just Eat Takeaway.com, działamy w 24 krajach, a na naszej platformie znajduje się ponad 200 000 restauracji. Jako globalna firma zajmująca się dostarczaniem żywności, potrzebujemy najwyższej klasy działu sprzedaży.

Trener Sprzedaży, Rybacka 9, Wrocław