Oferta pracy

Trener Stoisk Obsługowych

Stokrotka Sp. z o.o.

  • opolskie

    opolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie prawidłowego funkcjonowania stoisk: mięso-wędliny-sery, piekarnia, owoce-warzywa,

  • Prowadzanie szkoleń pracowników z zakresu obsługi klienta, ekspozycji asortymentu na wymienionych stoiskach,

  • Opracowanie działań i planów naprawczych oraz kontrola ich wykonania,

  • Szkolenie pracowników podejmujących pracę w nowo otwieranych sklepach.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie lub wyższe oraz doświadczenie w pracy w handlu w branży FMCG,

  • Łatwość w nawiązywaniu relacji interpersonalnych,

  • Umiejętność przekazywania wiedzy,

  • Samodzielność w realizacji powierzonych zadań oraz dobra organizacja pracy własnej,

  • Dobra znajomość pakietu MS Office,

  • Dyspozycyjność i gotowość do pracy w terenie,

  • Czynne prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Rozwój zawodowy we współpracy z najlepszymi specjalistami

  • Możliwość realizacji ciekawych projektów biznesowych

  • Realną szansę na awans

  • Szkolenia i możliwość rozwoju kompetencji

  • Stabilne zatrudnienie – umowa o pracę

  • Kartę zakupową z okazji świąt

  • Atrakcyjny program ubezpieczenia na życie

  • Dofinansowanie do karty sportowej Fit Profit

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wypoczynku

  • wyprawka dla dziecka

  • szkolenia