Trener - szkolenia i wdrożenia z obszaru płacowo-kadrowego

  • łódzkie
  • Specjalista
  • 27.11.2018
  • Ważna jeszcze 13 dni (do 27.12.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Jesteśmy liderem na rynku rozwiązań dla oświaty. Kreujemy standardy zarządzania polską oświatą. Nasze idee - arkusz organizacyjny, elektroniczny nabór, elektroniczne wypełnianie świadectw, plan lekcji - to dzisiaj rozwiązania
    powszechnie stosowane w szkołach.
    Aktualnie do prowadzenia szkoleń i wdrożeń dla naszych Klientów
    poszukujemy osób, które dołączą do naszego zespołu jako:

    Jeżeli posiadasz wiedzę z zagadnień płacowych i/lub doświadczenie we wdrażaniu systemów ERP z obszaru płac, dodatkowo, potrafisz w sposób interesujący dzielić się wiedzą z innymi, a także interesują Cię nowe możliwości zawodowe – zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

    Zadania:

    • prowadzenie szkoleń i wdrożeń z aplikacji Płace VULCAN i Kadry VULCAN;
    • kontakt z Klientem i identyfikacja jego potrzeb szkoleniowych;
    • ewaluacja przeprowadzanych szkoleń;
    • stałe uaktualnianie wiedzy w zakresie produktu oraz związanych z nim przepisów prawa.

    Oczekujemy od Ciebie:

    • dostępności do współpracy w zakresie minimum 5 dni roboczych w miesiącu - warunek konieczny;
    • praktycznej znajomości zagadnień z obszaru płac i kadr, popartej odpowiednimi dyplomami i/lub certyfikatami lub doświadczeniem;
    • prawa jazdy kategorii B;
    • własnego samochodu;
    • gotowości do podróży służbowych.

    Mile widziane:

    • doświadczenie w pracy w obszarze płac w jednostkach oświatowych;
    • praktyczna znajomość jednej aplikacji VULCAN (Płace Optivum, Płace VULCAN);
    • umiejętność prowadzenia szkoleń dla dorosłych, poparta odpowiednim doświadczeniem lub dyplomami i/lub certyfikatami;
    • umiejętność prowadzenia szkoleń z wykorzystaniem technologii ICT.

    W zamian oferujemy:

    • umowę zlecenie lub kontrakt B2B;
    • doskonalenie umiejętności i rozwój wiedzy w zakresie wykonywanych działań;
    • przyjazną atmosferę, wspierającą efektywną współpracę;
    • elastyczny czas pracy.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.