Oferta pracy

Trener / Szkoleniowiec Call Center

Del Piero Sp. z o.o.O firmie

  • Katowice, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Naszym Klientem jest dynamicznie rozwijająca się firma wchodząca w skład portfela jednego z największych Funduszy Inwestycyjnych w Europie. Firma działa w branży sprzedaży samochodów nowych (wielomarkowość) oraz ich finansowania (leasing, wynajem długoterminowy, kredyt). W swoim zespole ma 100 wykwalifikowanych Specjalistów z bogatym doświadczeniem w obszarze motoryzacji. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy zaangażowanych, kreatywnych i nastawionych na cel Kandydatów na stanowiska:

TRENER / SZKOLENIOWIEC
CALL CENTER

Pragniesz zmienić coś w swoim życiu zawodowym?
Lubisz kontakt z drugim człowiekiem? Twoją pasją jest prowadzenie szkoleń i przekazywanie wiedzy? Jesteś osobą otwartą, energiczną, z charakterem i z doświadczeniem w poszukiwanym obszarze? Aplikuj!!! Ty definiujesz swoją przyszłość !!! Nie czekaj !!!
Ta oferta jest stworzona dla Ciebie - nic nie tracisz
a możesz wiele zyskać !!!
Zapewniamy 100 % poufności !!!

KLUCZOWE OBOWIĄZKI:

  • szkolenie i wdrażanie do pracy Konsultantów Call Center
  • prowadzenie szkoleń wstępnych, rozwojowych, produktowych i okresowych w ramach ścieżki rozwoju kompetencji pracowniczych
  • samodzielne projektowanie i prowadzenie szkoleń z zakresu technik sprzedaży, obsługi klienta, wiedzy produktowej, komunikacji i innych umiejętności dla pracowników Call Center
  • opracowywanie skryptów sprzedaży oraz materiałów pomocniczych dla pracowników Call Center
  • nadzór nad jakością telefonicznej obsługi Klienta podczas okresu wdrożeniowego, prowadzeniem coachingów, odsłuchiwaniem rozmów oraz przekazywaniem informacji zwrotnej poszczególnym pracownikom.
  • ścisła współpraca z kadrą menedżerską Call Center
  • aktywacja sprzedaży i odpowiedzialność za realizację planów
  • doradztwo dla pracowników sieci sprzedaży
POSZUKIWANY PROFIL KANDYDATA:
  • W zakresie wykształcenia: wyższe
  • W zakresie doświadczenia zawodowego: kilkuletnie poparte sukcesami doświadczenie na stanowisku Trenera / Szkoleniowca dla pracowników Call Center. Doświadczenie w projektowaniu i prowadzeniu programów szkoleniowych. Mile widziana znajomość branży motoryzacyjnej lub finansowej
  • W zakresie predyspozycji i wiedzy: wiedza z zakresu prowadzenia warsztatów szkoleniowych i motywowania zespołu
  • W zakresie cech osobowości: umiejętność pracy z zespołem i silna koncentracja na realizacji wyznaczonych celów, wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, w tym umiejętność budowania jasnej komunikacji z podległym zespołem, umiejętność dostosowania się do zmiennych warunków, elastyczność i dynamizm w działaniu i myśleniu oraz kreatywność i otwartość na nowe wyzwania
CO MOŻNA ZYSKAĆ?
  • możliwość współtworzenia nowej, ogólnopolskiej marki, która ma ambicję zrewolucjonizowania rynku, na którym działa,
  • pracę w stabilnej, interesującej organizacji, której rozwój zapewnia duży renomowany inwestor,
  • pracę w kreatywnym i profesjonalnym zespole, w którym doceniamy inicjatywę i szanujemy swoich współpracowników oraz cenimy atmosferę opartą na życzliwości, otwartości i wzajemnej pomocy
  • atrakcyjne wynagrodzenie - podstawa oraz przejrzysty system premiowy
  • niezbędne narzędzia do pracy
  • elastyczność formy zatrudnienia (umowa o pracę lub współpracę w ramach B2B według preferencji Kandydata),
  • pakiet opieki medycznej, pakiet sportowy i ubezpieczenie na życie
  • programy motywacyjne i rozwojowe

Del Piero Sp. z  o.o. działające na rynku usług doradztwa personalnego od 1998 roku zapewni wszystkim kandydatom pełną dyskrecję przestrzegając zasad etycznych branży oraz ogólnoprzyjętej kultury biznesowej. Firma posiada wpis w rejestrze podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia o numerze 943. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Wszystkie zainteresowane osoby, spełniające powyższe wymagania, prosimy o przesłanie aplikacji za pomocą przycisku Aplikuj teraz.

Osoba prowadząca projekt: Joanna Huptyś
Menadżer Projektów Rekrutacyjnych i Badania Potencjału / Psycholog

Od kandydatów wymagamy podania danych osobowych obejmujących: imię i nazwisko, datę urodzenia, dane kontaktowe, w tym nr tel. lub adres e-mail oraz wykształcenie, kwalifikacje zawodowe i przebieg dotychczasowego zatrudnienia w zakresie, który pozwoli na ocenę kwalifikacji niezbędnych do wykonywania pracy na określonym stanowisku.

Jeśli chcesz dobrowolnie podać dane dodatkowe, których nie wymagamy koniecznie w aplikacji umieść klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym CV na potrzeby rekrutacji prowadzonej przez Del Piero Sp. z o. o. zgodnie z przepisami prawa z zakresu ochrony danych osobowych”.

Jeśli chcesz, dodatkowo możesz wyrazić zgodę na udział w kolejnych organizowanych przez nas procesach rekrutacji umieszczając w aplikacji klauzulę: „Wyrażam zgodę na pozostawienie przekazanego dokumentu CV i wykorzystanie go w kolejnych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez Del Piero Sp. z o.o. zgodnie z przepisami prawa z zakresu ochrony danych osobowych.”
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Daj nam znać, że możemy wykorzystać Twoje dane osobowe w procesie rekrutacji. Wybierz i umieść obydwie bądź wybraną klauzulę zgody na swoim CV – bez tego nie będziemy mogli skontaktować się z Tobą. (Dbanie o dane osobowe jest też w Twoim interesie).

Wyrażam zgodę na przetwarzanie w tym także udostępnianie klientom moich danych osobowych zawartych w niniejszym CV na potrzeby rekrutacji prowadzonej przez Del Piero Sp. z o.o. zgodnie z przepisami prawa z zakresu ochrony danych osobowych.

Wyrażam zgodę na pozostawienie i przetwarzanie tym także udostępniania klientom przekazanego dokumentu CV w kolejnych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez Del Piero Sp. z o.o. zgodnie z przepisami prawa z zakresu ochrony danych osobowych.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy