Trener / szkoleniowiec ds. systemów zarządzania w branży automotive (part-time)

LUQAMO firmie

  • Katowice
    Katowice, śląskie
  • umowa o pracę
  • część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

Prowadzenie szkoleń z zakresu jakości w branży automotive (np. z zakresu IATF 16949 / ISO 9001 / ISO 14001 / ISO 45001 / ISO 50001 / APQP / FMEA / PPAP / SPC / MSA / A3 / 8D / QRQC / FTA / VDA 2 / VDA 6.3 / VDA 6.5 / VDA 5 / CSR oraz projektów konsultacyjnych w tym samym zakresie).

Szkolenia realizowane są w Krakowie, Warszawie, on-line oraz w siedzibach Klientów w całej Polsce w dni robocze oraz w weekendy (zgodnie z preferencjami i zapotrzebowaniem Klientów).

LUQAM nie gwarantuje minimalnego obłożenia szkoleniowego trenera w trybie part-time.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe
  • prawo jazdy kat. B
  • min. 5 lat stażu zawodowego na stanowiskach związanych z jakością / systemami zarządzania/ problem solving
  • predyspozycje do prowadzenia szkoleń (ugruntowana wiedza w wybranym obszarze oraz kompetencje związane z umiejętnością przekazywania wiedzy w praktyczny oraz ciekawy sposób)
  • chęć podjęcia pracy, która może wymagać dojazdów pomiędzy miejscem zamieszkania, a siedzibami Klientów oraz noclegów poza stałym miejscem zamieszkania podczas realizacji usługi
  • dostępność do ustalenia, jednak nie mniejsza niż 16 dni/rok (min. 8 dni w dni robocze oraz min 8 dni w weekendy)

Mile widziane

  • Doświadczenie w realizacji szkoleń
  • Certyfikacja auditora VDA 6.3
  • Doświadczenie w realizacji auditów zewnętrznych
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca realizację szkoleń w tym języku
  • Praktyczna znajomość zagadnień związanych z Six Sigma (projekty i szkolenia na poziomie minimum Green Belt) / Lean Management

To oferujemy

  • Dodatkową, ciekawą pracę poza stałym miejscem zatrudnienia
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kompetencji

Jesteśmy liderem na rynku usług doradczych i szkoleniowych z zakresu zarządzania operacyjnego w Polsce. Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań z zakresu optymalizacji w obszarze produkcji i usług. Pomagamy naszym klientom osiągnąć zakładane cele poprzez wdrożenia narzędzi Lean Management, Six Sigma oraz dopasowanych indywidualnie do organizacji narzędzi zarządzania operacyjnego.

Trener / szkoleniowiec ds. systemów zarządzania w branży automotive (part-time), Katowice