Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Trener - Szkoleniowiec kat. C, C+E z jęz. rosyjskim

GIRPOLTRANS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Świętego Rocha 3

Komorniki (gm. Komorniki)

Twój zakres obowiązków

  • przeprowadzanie szkoleń zawodowych zgodnie z programem kształcenia zawodowego i szkoleń dla kierowców w zakresie międzynarodowych drogowych przewozów rzeczy, celem uzyskania wstępnych kwalifikacji zawodowych;

  • organizowanie okresowych programów szkoleń dla kierowców pojazdów powyżej 3,5 tony;

  • opracowanie procedur operacyjnych dla ośrodka szkoleniowego w zakresie szkolenia kandydatów na kierowców oraz doskonalenia umiejętności doświadczonych kierowców;

  • doradztwo w zakresie szkoleń.

Nasze wymagania

  • minimum dobra znajomość języka rosyjskiego – warunek konieczny

  • wykształcenie wyższe kierunkowe związane z transportem i motoryzacją;

  • znajomość zasad transportu międzynarodowego, jazdy kierowców i ich odpoczynku;

  • znajomość zasad jazdy ekonomicznej pojazdów powyżej 3,5 tony;

  • znajomość budowy i działania podzespołów samochodowych;

  • mile widziana znajomość języka angielskiego;

  • mile widziane wykształcenie o profilu pedagogicznym;

  • umiejętność przekazywania wiedzy;

  • dobra organizacja pracy;

  • umiejętność szybkiego rozwiązywania problemów.

To oferujemy

  • pracę w firmie transportowej o wieloletnim doświadczeniu i ugruntowanej pozycji na rynku;

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności;

  • system premiowy uzależniony od wyników pracy;

  • współpracę w wielojęzycznym zespole.

Jesteśmy wiodącą firmą logistyczną w Europie - dynamicznie rozwijającą się w Polsce. Inwestujemy

w zaawansowane technologie, nową flotę samochodów ciężarowych, przywództwo i ciągły rozwój zawodowy naszych pracowników, co pozwala nam osiągać nasze cele.

Jeśli chcesz stać się częścią naszego sukcesu i zdobyć unikalne doświadczenie to dołącz do naszego zespołu. Razem z nami stań się oczywistym pierwszym wyborem dla naszych klientów, naszych pracowników, naszej społeczności oraz naszych udziałowców i partnerów.

Przewiń do profilu firmy