Logo Pracuj.pl

Trener-Szkoleniowiec

GIRPOLTRANS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • mazowieckie
    mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Przeprowadzanie szkoleń zawodowych zgodnie z programem kształcenia zawodowego i szkoleń dla kierowców w zakresie międzynarodowych drogowych przewozów rzeczy, celem uzyskania wstępnych kwalifikacji zawodowych
  • Organizowanie okresowych programów szkoleń dla kierowców pojazdów powyżej 3,5 tony
  • Opracowanie procedur operacyjnych dla ośrodka szkoleniowego w zakresie szkolenia kandydatów na kierowców oraz doskonalenia umiejętności doświadczonych kierowców
  • Doradztwo w zakresie szkoleń.

Nasze wymagania

  • Minimum dobra znajomość języka rosyjskiego – warunek konieczny
  • Znajomość zasad jazdy ekonomicznej pojazdów powyżej 3,5 tony
  • Znajomość budowy i działania podzespołów samochodowych
  • Znajomość przepisów tj. ustawy o transporcie drogowym i rozporządzenia w zakresie szkolenia kierowców wykonujących transport drogowy
  • Mile widziana praktyka w szkoleniach na kod 95
  • Dobra organizacja pracy
  • Umiejętność szybkiego rozwiązywania problemów.

To oferujemy

  • Odpowiedzialną i ciekawą pracę w jednej z czołowych firm transportowych w Europie
  • Możliwość poznania aspektów biznesu międzynarodowego
  • Aktywny udział w rozwoju organizacji i możliwość wdrażania swoich pomysłów
  • Codzienne wsparcie kierownika i współpracowników
  • Doskonałe warunki i wszystkie niezbędne narzędzia do pracy
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

GIRPOLTRANS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Jesteśmy wiodącą firmą logistyczną w Europie - dynamicznie rozwijającą się w Polsce. Inwestujemy w zaawansowane technologie, nową flotę samochodów ciężarowych, przywództwo i ciągły rozwój zawodowy naszych pracowników, co pozwala nam osiągać nasze cele.

Jeśli chcesz stać się częścią naszego sukcesu i zdobyć unikalne doświadczenie to dołącz do naszego zespołu. Razem z nami stań się oczywistym pierwszym wyborem dla naszych klientów, naszych pracowników, naszej społeczności oraz naszych udziałowców i partnerów.

Trener-Szkoleniowiec, mazowieckie