Oferta pracy

Trener - Szkoleniowiec

Cersanit S.A.O firmie

  • świętokrzyskie

    świętokrzyskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • opracowywanie i projektowanie programów szkoleniowych

  • prowadzenie i organizowanie szkoleń produktowych dla klientów firmy (doradców, projektantów, architektów, instalatorów)

  • przygotowanie materiałów na platformę e-learningową

  • uczestnictwo w eventach branżowych

  • prowadzenie bazy szkoleń realizowanych w ramach Grupy Cersanit

  • planowanie i raportowanie pracy w ujęciu kwartalnym

Nasze wymagania

  • zdolności organizacyjne oraz charyzmatyczna osobowość

  • łatwość w nawiązywaniu relacji i przekazywaniu wiedzy

  • prawo jazdy kat. B i gotowość do podróży służbowych

  • znajomość j angielskiego na poziomie średniozaawansowanym

  • dużym atutem będzie doświadczenie w prowadzeniu szkoleń/lub znajomość branży

To oferujemy

  • umowę o pracę w renomowanej firmie, będącej liderem na rynku firm produkcyjnych

  • możliwość nawiązania szerokich kontaktów w branży budowlane

  • wysoką samodzielność w działaniu

  • możliwość nauki i rozwoju

  • wsparcie zespołu na każdym etapie zatrudnienia

  • możliwość nauki języków obcych w godzinach pracy

  • krótsze piątki – dłuższe weekendy

  • kartę sportową, opiekę medyczną i ubezpieczenia grupowe na preferencyjnych warunkach

  • niezbędne narzędzia pracy (telefon, laptop)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • jeden krótszy dzień pracy

Cersanit S.A.

Głównym przedmiotem naszej działalności jest produkcja i dystrybucja wyrobów wykorzystywanych do aranżacji łazienek i wyposażenia wnętrz: produktów ceramiki sanitarnej, płytek ceramicznych, wanien, mebli łazienkowych oraz innych artykułów około łazienkowych. Naszymi wiodącymi markami są Cersanit i Opoczno.

Nie każdy wie, że Cersanit to międzynarodowa firma z polskim kapitałem. Zatrudniamy pracowników w kilku krajach europejskich (przede wszystkim w Polsce, Rosji, Ukrainie, Rumunii, Niemczech i Wielkiej Brytanii), w wielu z nich mamy swoje zakłady produkcyjne, a głównym kierunkiem naszej zagranicznej sprzedaży są kraje Europy Wschodniej (Rosja, Ukraina) oraz Unii Europejskiej (m. in. Litwa, Łotwa, Estonia, Czechy, Słowacja, Węgry, Rumunia, Bułgaria, Niemcy, Francja, Wielka Brytania, Irlandia, Szwecja, Dania). Docieramy ze swoją ofertą również na rynki Bliskiego Wschodu, Azji Środkowej i Afryki Północnej.

Przewiń do profilu firmy