Oferta pracy

Trener/ Szkoleniowiec/ Wdrożeniowiec (m/k)

Wyższa Szkoła Kształcenia ZawodowegoO firmie

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Wdrażanie nowych pracowników w Dziale Obsługi Klienta

  • Wsparcie Team Leaderów w rozwoju kompetencji i umiejętności ich zespołów

  • Rozwój pracowników Działu Obsługi Klienta – analiza potrzeb szkoleniowych i prowadzenie szkoleń sprzedażowych, produktowych, oraz indywidualnych sesji coachingowych

  • Monitorowanie efektów działań szkoleniowo-rozwojowych

  • Tworzenie i weryfikacja raportów pracy

  • Odsłuchy rozmów konsultantów

  • Tworzenie, koordynacja i prowadzenie szkoleń (w tym on-boardingowych, produktowych, procesowych i systemowych)

Nasze wymagania

  • Doświadczenia trenerskiego w obszarze kompetencji miękkich (znajomość technik sprzedaży i budowania relacji) oraz doświadczenie w pracy z zespołami sprzedażowymi

  • Doświadczenia w pracy w strukturach typu call center

  • Komunikatywności, łatwości nawiązywania relacji interpersonalnych, skuteczności przekazywania wiedzy

  • Asertywności i sumienności, ale również poczucia humoru

  • Umiejętności dobrej organizacji pracy

  • Znajomości MS Office na poziomie b. dobrym (w tym Power Point + Excel)

  • Wykształcenia wyższego, ukończonych kursów trenerskich i/lub coachingowych

  • Proaktywności i kreatywności w działaniu

Mile widziane

  • Doświadczenie w telefonicznej obsłudze klienta

To oferujemy

  • Odpowiedzialne i samodzielne stanowisko

  • Dowolność przy wyborze formy zatrudnienia (UoP lub kontrakt B2B)

  • Realny wpływ na utrzymanie wysokiego poziomu świadczonych usług

  • Stałe i terminowe wynagrodzenie

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Po okresie próbnym dostęp do kafeterii benefitowej,

  • Praca stacjonarna we Wrocławiu

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • kawa / herbata

Wyższa Szkoła Kształcenia Zawodowego

Wyższa Szkoła Kształcenia Zawodowego to nowoczesna uczelnia zajmująca się podwyższaniem kompetencji oraz kwalifikacji zawodowych. Obecnie tworzymy szeroki wachlarz studiów podyplomowych.

Przewiń do profilu firmy