Logo Pracuj.pl

Trener/ Szkoleniowiec/ Wdrożeniowiec (m/k)

Wyższa Szkoła Kształcenia ZawodowegoO firmie

  • Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Wdrażanie nowych pracowników w Dziale Obsługi Klienta
  • Wsparcie Team Leaderów w rozwoju kompetencji i umiejętności ich zespołów
  • Rozwój pracowników Działu Obsługi Klienta – analiza potrzeb szkoleniowych i prowadzenie szkoleń sprzedażowych, produktowych, oraz indywidualnych sesji coachingowych
  • Monitorowanie efektów działań szkoleniowo-rozwojowych
  • Tworzenie i weryfikacja raportów pracy
  • Odsłuchy rozmów konsultantów
  • Tworzenie, koordynacja i prowadzenie szkoleń (w tym on-boardingowych, produktowych, procesowych i systemowych)

Nasze wymagania

  • Doświadczenia trenerskiego w obszarze kompetencji miękkich (znajomość technik sprzedaży i budowania relacji) oraz doświadczenie w pracy z zespołami sprzedażowymi
  • Doświadczenia w pracy w strukturach typu call center
  • Komunikatywności, łatwości nawiązywania relacji interpersonalnych, skuteczności przekazywania wiedzy
  • Asertywności i sumienności, ale również poczucia humoru
  • Umiejętności dobrej organizacji pracy
  • Znajomości MS Office na poziomie b. dobrym (w tym Power Point + Excel)
  • Wykształcenia wyższego, ukończonych kursów trenerskich i/lub coachingowych
  • Proaktywności i kreatywności w działaniu

Mile widziane

  • Doświadczenie w telefonicznej obsłudze klienta

To oferujemy

  • Odpowiedzialne i samodzielne stanowisko
  • Dowolność przy wyborze formy zatrudnienia (UoP lub kontrakt B2B)
  • Realny wpływ na utrzymanie wysokiego poziomu świadczonych usług
  • Stałe i terminowe wynagrodzenie
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Po okresie próbnym dostęp do kafeterii benefitowej,
  • Praca stacjonarna we Wrocławiu

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • kawa / herbata

Wyższa Szkoła Kształcenia Zawodowego

Wyższa Szkoła Kształcenia Zawodowego to nowoczesna uczelnia zajmująca się podwyższaniem kompetencji oraz kwalifikacji zawodowych. Obecnie tworzymy szeroki wachlarz studiów podyplomowych.

Trener/ Szkoleniowiec/ Wdrożeniowiec (m/k), Wrocław