Ta oferta pracy jest nieaktualna od 34 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Trener Telemarketingu

  • Starachowice, Ostrowiec Świętokrzyski, Skarżysko-Kamienna, świętokrzyskie
  • Specjalista
  • 2018-09-10

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy firmą outsourcingową świadczącą usługi w zakresie call center. Wspieramy naszych klientów w badaniach rynku, sprzedaży, obsłudze klienta oraz bezpośrednich kontaktach z kanałem B2C i B2B.

    W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osób na stanowisko:

    Miejsce pracy: Ostrowiec Świętokrzyski, Skarżysko-Kamienna, Starachowice

    Opis stanowiska:

    • Dbanie o wysoką jakość pracy konsultantów
    • Realizacja założonych celów indywidualnych oraz grupowych
    • Samodzielna realizacja jednostek szkoleniowych z pracownikami
    • Czynny udział we wdrażaniu nowych projektów i procedur
    • Przeprowadzanie aktywności motywacyjnych

    Wymagania:

    • Dobra organizacja pracy
    • Umiejętność podejmowania decyzji
    • Podstawowa umiejętnośc obsługi komputera
    • Orientacja na osiąganie celów i samodzielności w realizacji zadań
    • Aktywne i odpowiedzialne podejście do powierzonych obowiązków
    • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne
    • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
    • Podstawa + premia za osiągane wyniki
    • Możliwość rozwoju i realizacji własnych pomysłów
    • Niezbędne narzędzia pracy do wykonywania obowiązków służbowych
    • Prywatna opieka medyczna
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    bottom