Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Trener TIK

LECHAA CONSULTING sp. z o.o.O firmie

  • Lublin

    Lublin, lubelskie
  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa zlecenie
  • część etatu
  • ekspert

Twój zakres obowiązków

Poszukujemy Trenerów z zakresu TIK w nauczaniu, w ramach projektów grantowych realizowanych w ramach projektu LEKCJA:ENTER

W ramach jednej grupy szkoleniowej obowiązkiem trenera będzie przeprowadzenie 32 godz. dydaktycznych szkolenia on line dla nauczycieli oraz 6 godz. mentoringu/doradztwa on line. Wysokość wynagrodzenia będzie proporcjonalna do liczby przeszkolonych grup.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w prowadzeniu szkoleń dla nauczycieli w wymiarze co najmniej 50 godzin w ciągu ostatnich 3 lat, w tym co najmniej 30 godzin szkoleń dotyczących wykorzystania TIK w dydaktyce, w co najmniej jednym z obszarów tematycznych (matematyczno-przyrodniczy, artystyczny, humanistyczny oraz informatyczny) i na jednym z etapów edukacji (wczesnoszkolny, podstawowy, ponadpodstawowy);

  • Doświadczenie w opracowaniu materiałów edukacyjnych (scenariuszy szkoleń, materiałów pomocniczych itp.), w tym e-materiałów;

  • Doświadczenie w zakresie mentoringu (konsultacji, doradztwa i/lub tutoringu) dla osób dorosłych.

  • Ponadto od trenerów lokalnych prowadzących szkolenia dla nauczycieli informatyki będą wymagane następujące kompetencje związane z programowaniem: znajomość kluczowych zagadnień związanych z programowaniem, znajomość podstaw logiki, podstawowa znajomość wyrażeń arytmetycznych.

  • Prosimy o udokumentowanie doświadczenia w formie: referencji, umów, protokołów zdawczo-odbiorczych, zaświadczeń i inn. - dołączając przesyłając dodatkowe pliki do swojego CV.

LECHAA CONSULTING sp. z o.o.

Lechaa Consulting Sp. z o. o. istnieje na rynku 28 lat i świadczy usługi z zakresu realizacji projektów unijnych, projektów międzynarodowych, krajowych, badawczo-rozwojowych, a także współpracuje z wieloma podmiotami, zarówno publicznymi jak i przedsiębiorcami. Posiada wieloletnie doświadczenie w realizacji projektów szkoleniowych zarówno komercyjnych: zamkniętych (realizowanych na zlecenie firm i organizacji) i otwartych, jak również dofinansowanych ze środków Unii Europejskiej. Jesteśmy dostawcą szerokiej gamy usług szkoleniowych. W swoich strukturach posiada m.in. Niepubliczną Placówkę Doskonalenia Nauczycieli „Centrum Edukacji Nauczycieli LECHAA.

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z dokumentami poświadczającymi ww. doświadczenie.

Prosimy o zawarcie w CV poniższej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).”