Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Trener / Trenerka

VR TRAINING sp. z o.o.

  • mazowieckie

    mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B, umowa agencyjna
  • specjalista (Mid / Regular)
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie szkoleń / warsztatów / kursów stacjonarnych oraz online z tematów będących Twoją specjalizacją, na terenie całej Polski

  • diagnoza potrzeb i prowadzenie szkoleń odpowiadających potrzebom naszych Klientów

  • przygotowywanie programów, narzędzi i materiałów szkoleniowych dla uczestników

  • ewaluacja przeprowadzonych działań

Nasze wymagania

  • doświadczenie w prowadzeniu szkoleń w dowolnym obszarze – napisz nam o swojej specjalizacji

  • umiejętność budowania relacji

  • samodzielność w działaniu

  • proaktywność i samodyscyplina

  • posiadanie referencji z przeprowadzonych szkoleń

To oferujemy

  • współpracę przy atrakcyjnych projektach szkoleniowych i zawodowych realizowanych dla naszych Klientów

  • pracę projektową (z natężeniem uzależnionym od konkretnego zlecenia)

  • dużą samodzielność i odpowiedzialność

  • wsparcie przyjaznego zespołu

  • atmosferę pracy sprzyjającą realizacji powierzonych szkoleń

  • dowolną formę rozliczeń (faktura, umowa zlecenie)

O nas

Jesteśmy firmą szkoleniową, która odpowiadając na rosnące zapotrzebowania Klientów chce powiększyć i rozwijać zespół trenerski. Prowadzimy kursy, szkolenia i warsztaty rozwijające kompetencje miękkie i twarde – zawodowe. Prowadzimy także projekty rekrutacyjne i coachingowe.

Dodatkowo pomagamy naszym Klientom w uzyskaniu dofinansowania na szkolenia i kursy z różnych dziedzin i specjalizacji.

Tworzymy też uniwersalne aplikacje szkoleniowe wirtualnej rzeczywistości, autorskie gry i ćwiczenia, komputerowe symulacje biznesowe oraz inne innowacyjne narzędzia szkoleniowe. Realizujemy eventy, konferencje i spotkania typu team building.

Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli zawierającej zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacyjnych.

Informujemy, że będziemy kontaktować się wyłącznie z wybranymi osobami.