Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1210 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Trener Umiejętności Menedżerskich

  • mazowieckie
  • Specjalista
  • 2015-03-24

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Uznana i wyróżniona sześcioma Medalami Europejskimi za jakość usług,
    firma szkoleniowo–doradcza 4business&people (http://www.4bp.com.pl/),
    obsługująca największe marki w zakresie przeprowadzania organizacji
    przez zmiany i rozwój kompetencji, poszukuje:

    Region: mazowieckie

    Opis stanowiska:

    • Praca na terenie całego kraju,siedziba firmy w Warszawie,
    • Współtworzenie propozycji szkoleniowych odpowiadających na potrzeby Klientów,
    • Prowadzenie szkoleń i warsztatów dla pracowników, menedżerów (szkolenia biznesowe)
      według standardu firmy,
    • Ścisła współpraca z managerami firm w celu identyfikacji potrzeb szkoleniowych,
    • Sporządzanie raportów, analiz jakościowych i ilościowych,
    • Monitorowanie efektywności prowadzonych szkoleń.

    Wymagania:

    • Co najmniej 5–letnie doświadczenie na stanowiskach menedżerskich w firmach o wysokich
      standardach zarządczych,
    • Co najmniej trzyletnie, poparte sukcesami oraz certyfikatami doświadczenie w prowadzeniu szkoleń z zakresu umiejętności menedżerskich dla średniej i wyższej kadry menedżerskiej,
    • Szybkość uczenia się i motywacji do pracy w standardach firmowych,
    • Wykształcenie wyższe (zarządzanie, socjologia, psychologia, zarządzanie zasobami ludzkimi, marketing, ekonomia lub studia podyplomowe z zakresu HR),
    • Biegłość w pisaniu konceptów merytorycznych,
    • Umiejętność pracy zespołowej i budowania relacji,
    • Mobilność,
    • Posiadanie certyfikacji coachingowej, doświadczeń w development center, doświadczenia konsultingowego będą dodatkowym atutem,
    • działalność gospodarcza lub gotowość do jej założenia.

    Oferujemy:

    • Możliwość ciągłego rozwoju w oparciu o międzynarodowe know-how,
    • Udział w unikalnych projektach,
    • Współpracę z wieloma uznanymi firmami, będącymi Klientami 4business&people,
    • Okazję uczestnictwa w szybkim rozwoju firmy w Polsce i za granicą,
    • Pracę w zespole wysokiej rangi fachowców, osób entuzjastycznych, z pasją, nastawionych na realizację celów,
    • Dobrą atmosferę współpracy.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez 4business&people Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie."