Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Trener w branży edukacyjnej dla dzieci - zajęcia stacjonarne i online

AMAKids Polska

  • Ruda Śląska

    Ruda Śląska, śląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • część etatu
  • asystent
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • praca w godzinach popołudniowych oraz w soboty,

  • prowadzenie zajęć zgodnie z metodyką AMAKids,

  • śledzenie postępów dzieci w nauce oraz komunikacja z rodzicami,

  • prowadzenie zajęć stacjonarnie w placówce lub/i online, poniżej w treści ogłoszenia szczegóły oferty z wyszczególnieniem lokalizacji

Nasze wymagania

  • masz doświadczenie w pracy z dziećmi lub studiujesz zbliżone kierunki,

  • jesteś osobą komunikatywną i łatwo nawiązujesz kontakty z dziećmi,

  • lubisz dzielić się wiedzą i umiejętnościami, a postępy dzieci sprawiają Ci radość, dołącz do nas!

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz różne formy współpracy,

  • kompleksowe szkolenie na start oraz stałą opiekę metodyczną,

  • dostęp do platformy on-line, dzięki której prowadzenie zajęć jest łatwe i wygodne,

  • możliwość rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji,

  • premie finansowe za efekty Twoich podopiecznych,

  • pracę w dobrej atmosferze,

  • oferty pracy podczas wakacji oraz ferii zimowych (wybrane placówki AMAKids).

Praca online i stacjonarnie

Poszukujemy:

Trenerów stacjonarnych: Wrocław, Kraków, Lubin, Gliwice, Ruda Śląska, Bytom, Tarnowskie Góry

Trenerów online: Wrocław, Kraków, Oświęcim, Nowy Sącz, Nowy Targ, Bochnia, Tarnów, Zakopane, Gliwice, Ruda Śląska, Bytom, Tarnowskie Góry

WWW

Zapraszamy na naszą stronę internetową www.amakids.pl

Aplikowanie

Wyślij do nas wiadomość ze swoim CV za pomocą przycisku aplikowania, a w tytule wpisz lokalizację, która Cię interesuje i gotowe!

W dodatkowych informacjach wpisz ofertę pracy, na którą chcesz aplikować: Trener Stacjonarny lub Online.