Ta oferta pracy jest nieaktualna od 4 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Trener w Sieci Partnerskiej

  • Gdańsk, pomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2019-04-16

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Trener w Sieci Partnerskiej Gdańsk
    Zakres obowiązków:

      • prowadzenie szkoleń wstępnych i uzupełniających (sprzedażowych oraz miękkich) dla placówek partnerskich,
      • tworzenie i edycja multimedialnych szkoleń z wykorzystaniem oprogramowania Lectora Inspire Camtasia i Snagit,
      • prowadzenie i zarządzanie platformą e-learningową,
      • opracowywanie i dystrybucja materiałów szkoleniowych,
      • zgłaszanie inicjatyw i wniosków mających na celu podnoszenie wiedzy pracowników placówek partnerskich,
      • weryfikowanie poziomu wiedzy pracowników placówek partnerskich, przeprowadzanie testów wiedzy i analiza ich wyników,
      • comiesięczna analiza wyników z testów wiedzy podczas wizyt audytu wewnętrznego,
      • przestrzeganie i propagowanie wśród partnerów i ich pracowników przyjętych standardów pracy i obsługi klientów,
      • opiniowanie wprowadzonych instrukcji pod kątem zgodności z zapisami Umowy Partnerskiej, a także uwzględnieniem funkcjonalności placówek partnerskich.
    Oczekujemy:

      Oczekujemy:

      • bardzo dobrej znajomości Power Point, dodatkowym atutem będzie znajomość oprogramowania Inspire , Camtasia, Snagit,
      • umiejętności analitycznego myślenia, nieszablonowego podejścia do powierzonych zadań,
      • mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku trenera / szkoleniowca/ coacha,
      • wykształcenia wyższego,
      • umiejętności rozwiązywania problemów, samodzielności w podejmowaniu decyzji,
      • mile widziane doświadczenie w bankowości, znajomość procesów,
      • nastawienia na realizację celów oraz współpracę w zespole,
      • wysoko rozwiniętych umiejętności komunikacyjnych sprzyjających przekazywaniu wiedzy,
      • samodzielności w działaniu,
      • gotowości do odbywania podróży służbowych,
      • prawa jazdy kat. B.
    Oferujemy:

      Oferujemy:

      • pracę w ambitnym, dynamicznie rozwijającym się zespole,
      • udział w nowatorskim, gorącym projekcie bankowym- jesteśmy nową marką, która stawia na rozwój i nieszablonowe rozwiązania,
      • stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia (umowa o pracę), pakiet socjalny (karta MultiSport, prywatna opieka zdrowotna, ubezpieczenie na życie),
      • NestKluby; wewnętrzne kluby, które skupiają miłośników różnych dyscyplin sportowych, którzy wspólnie biegają, jeżdżą na rowerze, a nawet grają w planszówki,
      • FitNest; program wellness, którego celem jest motywowanie nas do czerpania energii z drobnych rzeczy, które przekładają się na dobry nastrój i pozytywną atmosferę w pracy,
      • codziennie dostarczamy dla naszych Pracowników świeże owoce i warzywa.