Oferta pracy

Trener

LIBERTY POLAND S.A.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie szkoleń sprzedażowych, rozwojowych oraz produktowych ze szczególnym uwzględnieniem szkoleń online;

  • Opracowanie oraz rozwijanie narzędzi i programów szkoleniowych;

  • Identyfikacja i analiza obszarów wymagających ulepszenia kompetencji/wiedzy;

  • Przygotowywanie i wdrażanie nowych inicjatyw mających na celu realizację planów sprzedaży;

  • Szukanie nowych możliwości szkoleniowych i wdrażanie nowych rozwiązań;

  • Badanie efektywności szkoleń oraz raportowanie.

Nasze wymagania

  • Min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku;

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: Psychologia, Socjologia, ZZL, szkoła trenerska);

  • Kompetencje z zakresu szkoleń miękkich, sprzedaży, zarządzania;

  • Doświadczenie w tworzeniu programów szkoleniowych oraz we wdrażaniu nowoczesnych metod rozwojowych;

  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne;

  • Dobra znajomość MS Office;

  • Gotowość na pracę w systemie hybrydowym (praca w domu/biurze i wyjazdowa);

  • Prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego;

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;

  • Przyjazną atmosferę pracy w ambitnym i doświadczonym zespole;

  • Opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie; Kartę Multisport z ofertą rekreacyjną.

  • Kartę Multisport z ofertą rekreacyjną.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • inicjatywy dobroczynne