Trener

PGNiG Obrót Detaliczny Sp. z o.o.

Aleje Jerozolimskie 146B

Ochota

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Analizowanie potrzeb szkoleniowych i planowanie działań rozwojowych;

  • Realizacja działań rozwojowych;

  • Współpraca z komórkami organizacyjnymi w zakresie rozwoju związanego z zapewnieniem wysokiej jakości obsługi Klientów;

  • Angażowanie i motywowanie pracowników w zakresie zmian i rozwoju;

  • Prowadzenie szkoleń dla obecnych i nowych pracowników;

  • Opracowywanie szkoleń i prezentacji.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe;

  • Doświadczenie w pracy jako trener/szkoleniowiec, mile widziane w branży energetycznej, ubezpieczeniowej lub bankowej;

  • Umiejętność realizacji szkoleń i rozwoju kompetencji pracowników w zakresie umiejętności sprzedażowych;

  • Umiejętność prezentacji i przekazywania wiedzy;

  • Bardzo dobra umiejętność obsługi komputera i pakietu MS Office (MS Word, MS Excel, MS Power Point);

  • Wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne;

  • Prawo jazdy kategorii B;

  • Gotowość do wyjazdów służbowych.

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system motywacyjny;

  • Pracę w dynamicznym zespole;

  • Szeroki pakiet benefitów pracowniczych;

  • Możliwość rozwoju zawodowego, rozwijania swoich kompetencji;

  • Szansę na zdobycie cennego doświadczenia zawodowego.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • program emerytalny

  • preferencyjne pożyczki

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • wyprawka szkolna

Klauzula informacyjna

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Przesłanie do PGNiG Obrót Detaliczny sp. z o.o. („PGNiG OD”) danych osobowych w zakresie szerszym, niż określony w Kodeksie pracy, lub ich ujawnienie przez kandydata na dalszych etapach procesu rekrutacyjnego, stanowi zgodę na przetwarzanie tych danych przez PGNiG OD w celu prowadzenia procesu rekrutacyjnego. Zgodę możną wycofać w dowolnym czasie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.

PGNiG Obrót Detaliczny sp. z o.o. to jeden z kluczowych podmiotów Grupy Kapitałowej PGNiG. Spółka rozpoczęła działalność operacyjną 1 sierpnia 2014 r. stając się największym sprzedawcą gazu w Polsce. Głównym zadaniem spółki jest obsługa handlowa klienta detalicznego w zakresie sprzedaży gazu ziemnego i energii elektrycznej.

Przewiń do profilu firmy