Ta oferta pracy jest nieaktualna od 26 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Trener Wewnętrzny

  • dolnośląskie
  • Specjalista
  • 22.02.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Myślisz poza schematami?

    Maxi Zoo/ Fressnapf jest europejskim liderem rynku sklepów zoologicznych. Firma działa w 12 krajach Europy, gdzie posiada ponad 1200 sklepów. Roczne obroty firmy wynoszą ponad 1 mld euro. Codziennie 10.000 Pracowników wypełnia misję firmy sprawiając, że życie ludzi i ich pupili staje się przyjemniejsze i bardziej fascynujące.

    Zacznij pracę w dynamicznie rozwjającej się firmie.

    W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

    Trener Wewnętrzny – Polska Południowa
    Zadania na tym stanowisku:
    • Zapewnienie oczekiwanego poziomu wiedzy produktowej i wysokiego standardu obsługi klienta poprzez pracę z zespołami (treningi on the job, szkolenia w klasie)
    • Monitorowanie efektywności działań szkoleniowych  oraz ich bieżące dostosowywanie do potrzeb organizacji
    • Współpraca z Kierownikami Sklepów oraz Kierownikiem Regionalnym w obszarze rozwoju kompetencji pracowników
    • Inicjowanie działań prowadzących do wzrostu sprzedaży i wysokiego standardu obsługi klientów
    • Dbałość o efektywny i zgodny ze standardem proces wdrożenia nowych pracowników
    Nasze oczekiwania:
    • Gotowość do pracy mobilnej (aktualne prawo jazdy)
    • Min 2-3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
    • Praktyczna umiejętność prowadzenia szkoleń – w tym szkolenia „on the job”
    • Komunikatywność, otwartość, bardzo dobra organizacja pracy własnej
    • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego niezbędna w codziennej komunikacji
    • Znajomość pakietu Ms Office
    • Mile widziane doświadczenie z branży Retail
    • Dodatkowy atut: certyfikaty i kursy trenerskie
    Oferujemy:
    • Pełną  wyzwań i odpowiedzialności pracę w międzynarodowej, prężnie rozwijającej się firmie
    • Możliwość realizacji własnych pomysłów
    • Szansę na udział w ekscytującym przedsięwzięciu, jakim jest rozwój firmy na nowym rynku
    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę i pakiet medyczny
    Chcesz do nas dołączyć?

    Wyślij swoje cv za pomocą systemu aplikacyjnego:

    Chciałbyś nas poznać? Zapraszamy na stronę www.maxizoo.pl

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy na potrzeby niezbędne do realizacji procesów rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (DzU z 2002 r. nr 101, poz. 926 ze zm.)“.

    bottom