Oferta pracy

Trener Wewnętrzny ds. Szkoleń Sprzedażowych

EDISON ENERGIA Spółka AkcyjnaO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie, ewaluacja oraz prowadzenie szkoleń wstępnych i warsztatów doszkalających dla sieci sprzedaży z zakresu: sprzedaży, usług, technik negocjacyjnych oraz kompetencji miękkich,

  • Tworzenie i koordynacja programów wdrożeniowych oraz nadzór nad procesem wdrażania pracowników stacjonarnych i terenowych poprzez aktywne uczestnictwo w coachingach,

  • Przygotowanie planu i realizacja szkoleń wewnętrznych, szkoleń e-learningowych oraz udział w innych projektach szkoleniowo-rozwojowych.

Nasze wymagania

  • Minimum 3-letnie doświadczenie jako Trener Wewnętrzny,

  • Wykształcenie wyższe oraz ukończona szkoła trenerów,

  • Doświadczenie w prowadzeniu szkoleń dla sieci sprzedaży i działów operacyjnych,

  • Doświadczenie w sprzedaży,

  • Umiejętność tworzenia projektów szkoleniowych z nastawieniem na dużą wartość praktyczną,

  • Wysoko rozwinięte zdolności dydaktyczne oraz interpersonalne,

  • Znajomość technik sprzedażowych, skutecznych metod motywacji, negocjacji,

  • Znajomość metod i technik szkoleniowych,

  • Bardzo dobra znajomość PowerPoint, MS Excel.

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia, podstawa oraz przejrzysty system premiowy,

  • Prywatną opiekę medyczna po okresie wdrożeniowym,

  • Możliwość realizacji własnych pomysłów i przestrzeń na samodzielne działanie,

  • Jasno zdefiniowane cele.

EDISON ENERGIA Spółka Akcyjna

Edison Energia to ludzie! Jesteśmy zaangażowani i ambitni. Nasza firma to jedna z największych spółek z branży energii odnawialnej w Polsce. Dodajemy własną, dużą cegłę dla czystego świata. Razem robimy coś wielkiego, wykorzystujemy energię ze słońca. Chcemy, aby każdy mógł wykorzystać to darmowe źródło do zasilania domu. Zrób to z nami!

Przewiń do profilu firmy