Logo Pracuj.pl

Trener wewnętrzny – Ekspert w dziale szkoleń

Carrefour Polska Sp z o.o.O firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • ekspert
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie szkoleń i warsztatów dla małych i dużych grup w formie on-line i stacjonarnej.
  • Tworzenie programów, scenariuszy i materiałów szkoleniowych.
  • Rejestrowanie szkoleń w systemie.
  • Kompleksowe prowadzenie cross działowych projektów szkoleniowych: zbieranie i analiza potrzeb; współpraca z klientami wewnętrznymi; współpraca z firmami szkoleniowymi; tworzenie produktu szkoleniowego blended learning, ustalanie i mierzenie KPI.
  • Raportowanie postępów w projekcie.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie - ukończoną Szkołę Trenerów lub min. 3 lata doświadczenia w pracy w charakterze trenera. Mile widziane dodatkowe udokumentowane kwalifikacje np. do prowadzenia coachingu, facylitacji spotkań, znajomości różnych metod szkoleniowych np. design thinking, action learning itp. Mile widziane również doświadczenie w tworzeniu contentu e-learningowego.
  • Doświadczenie w prowadzeniu szkoleń z kompetencji menedżerskich, z kompetencji miękkich tj. komunikacja, informacja zwrotna. Mile widziane doświadczenie w firmie z branży retail.
  • Znajomość różnorodnych form szkoleniowych (stacjonarnych i on-linowych) i umiejętność żonglowania nimi, dostosowywania do odbiorcy.
  • Rozwiniętą empatię, umiejętność dostrzegania potrzeb rozmówcy. Bardzo wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i interpersonalne.
  • Umiejętność aktywnego słuchania i proponowania rozwiązań.
  • Kreatywność. Umiejętność tworzenia krótkich filmików instruktażowych będzie dodatkowym atutem.
  • Otwartość na szukanie nowych rozwiązań, elastyczne podejście.
  • Znajomość j. angielskiego lub francuskiego w stopniu komunikatywnym na poziomie średniozaawansowanym
  • Mobilność - gotowość do częstych podróży do sklepów sieci Carrefour w celach szkoleniowych (głównie Mazowsze)
  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie: umowę o pracę, umowę na czas nieokreślony już po pół roku,
  • możliwość łączenia pracy z domu z pracą w naszych różnorodnych lokalizacjach,
  • ścieżkę kariery, którą możesz samodzielnie kształtować,
  • Szansa tworzenia i wdrażania nowoczesnych rozwiązań w Twoim obszarze zawodowym,
  • Zniżka na zakupy w Carrefour od pierwszego dnia pracy,
  • Wsparcie, jakiego potrzebujesz: prywatną opiekę medyczną (pakiet badań i konsultacji finansowany przez pracodawcę), ubezpieczenia na życie, wyprawki dla dzieci, bony świąteczne, kartę MultiSport, świadczenia socjalne.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • wyprawka dla dziecka

Lubisz inspirować innych, otwierać przed nimi nowe horyzonty i pokazywać, że można inaczej...

W takim razie czekamy na Ciebie! Zostań naszym wewnętrznym Trenerem.

Trener wewnętrzny – Ekspert w dziale szkoleń, Warszawa