Ta oferta pracy jest nieaktualna od 18 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Trener Wewnętrzny

  • Gdańsk, pomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 01.03.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Aktualnie do Biura Operacji i Likwidacji Szkód
    poszukujemy kandydata na stanowisko:
    Miejsce pracy: Gdańsk
    Grupę ERGO Hestia tworzą dwie spółki ubezpieczeniowe: STU ERGO Hestia SA i STU na Życie ERGO Hestia SA. Spółki Grupy oferują ubezpieczenia dla klientów indywidualnych w zakresie ochrony majątku i życia, a także dla przemysłu oraz małego i średniego biznesu. Ubezpieczenia majątkowe oferowane są pod 5 markami: ERGO Hestia, MTU, mtu24.pl, You Can Drive oraz YU!

    Grupie zaufały 2,73 miliony klientów indywidualnych oraz firm reprezentujących mały i średni biznes, a także największe korporacje. Ubezpieczamy co drugą firmę z setki największych w Polsce. W 2017 roku pomogliśmy w ponad 700 tysiącach szkód. Głównym akcjonariuszem Spółek Grupy ERGO Hestia jest międzynarodowy koncern ubezpieczeniowy ERGO Versicherungsgruppe AG, należący do największego reasekuratora, Munich Re.

    Główne zadania na stanowisku:

    • identyfikowanie potrzeb rozwojowych i szkoleniowych we współpracy z HR i biznesem
    • projektowanie, planowanie oraz przeprowadzanie szkoleń w obszarze umiejętności miękkich
    • realizowanie programów rozwojowych mających na celu podnoszenie efektywności pracowników
    • wdrażanie innowacyjnych metod i narzędzi szkoleniowych
    • opracowywanie materiałów szkoleniowych
    • monitorowanie i ocena efektywności działań szkoleniowych.

    Od Kandydatów oczekujemy:

    • wykształcenia wyższego (mile widziany ukończony kurs trenerski)
    • kilkuletniego doświadczenia w roli trenera wewnętrznego
    • praktycznej znajomości narzędzi pakietu MS Office
    • znajomości rynku szkoleniowego i nowych trendów szkoleniowych
    • wysoko rozwiniętych umiejętności komunikacyjnych, prezentacyjnych i organizacyjnych
    • kreatywnego podejścia do realizowanych zadań
    • proaktywności, samodzielności i zaangażowania
    • umiejętności pracy w zespole
    • działania z entuzjazmem oraz nastawienia na rozwój.

    Oferujemy:

    • umowę o pracę w renomowanej, międzynarodowej korporacji
    • realne możliwości rozwoju zawodowego w kierunku eksperckim
    • pracę w przyjaznej atmosferze
    • pakiet dodatkowych benefitów (m.in. dofinansowania do obiadów, dostęp do prywatnej opieki medycznej, siłownia)
    Zainteresowanych Kandydatów spełniających powyższe kryteria prosimy o dokładne wypełnienie formularza rekrutacyjnego dostępnego po kliknięciu w poniższy przycisk „aplikuj”.

    Aktualnie do pracy w Biurze Operacji i Likwidacji Szkód poszukujemy kandydatów na stanowisko: