Oferta pracy

Trener wewnętrzny (lady mięsno-wędliniarskie)

POLSKA SIEĆ HANDLOWA "NASZ SKLEP" S.A.

  • Rzeszów

    Rzeszów, podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • zapewnienie prawidłowego funkcjonowania stoisk mięsno-wędliniarskich,

  • szkolenie pracowników z zakresu standardów obsługi klienta, ekspozycji asortymentu oraz przestrzegania wymogów sanitarnych,

  • kontrolowanie zamówień towarów u Dostawców oraz utrzymanie obowiązkowego asortymentu,

  • bezpośrednia współpraca z liderami lad mięsnych, kierownikami sklepów, menedżerami regionów oraz działem zakupów w obszarze realizacji planów sprzedaży.

Nasze wymagania

  • znajomość funkcjonowania lad mięsno-wędliniarskich, (ekspozycja, obsługa, czystość, sprzedaż),

  • czynne prawo jazdy kat. B, dyspozycyjność, gotowość do pracy w terenie.

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy w sieciach handlowych,

  • staż pracy na stoisku mięsno-wędliniarskim,

  • doświadczenia w szkoleniu lub wdrażaniu pracowników.

To oferujemy

  • pracę w dużej, stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • zatrudnienie na umowę o pracę lub B2B,

  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz premię uzależnioną od wyników,

  • nowoczesne narzędzia pracy w tym samochód służbowy,

  • dostęp do benefitów sportowych, ubezpieczenia grupowego oraz opieki medycznej,

  • możliwości rozwoju w strukturach handlowych firmy,

  • przeszkolenie z obsługi systemu komputerowego,

  • wsparcie i wdrożenie w nowe obowiązki,

  • liczne wycieczki, imprezy oraz konkursy firmowe.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Jednocześnie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami

Polska Sieć Handlowa NASZ SKLEP w związku z dynamicznym rozwojem zatrudni na stanowisko:

Miejsce pracy: Rzeszów

Więcej o Nas: www.nasz-sklep.pl

Przewiń do profilu firmy