Ta oferta pracy jest nieaktualna od 163 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Trener Wewnętrzny

  • Łódź, łódzkie
  • Specjalista
  • 10.01.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    W związku z dynamicznym rozwojem naszej organizacji, poszukujemy Kandydata na stanowisko:

    woj. łódzkie

    Opis stanowiska:

    • organizowanie i prowadzenie szkoleń  dla farmaceutów  z zakresu sprzedaży, komunikacji, obsługi pacjenta oraz kompetencji miękkich
    • diagnozowanie potrzeb szkoleniowych oraz identyfikacja obszarów do rozwoju wśród farmaceutów
    • przygotowywanie materiałów szkoleniowych
    • realizowanie treningów „on the job”
    • raportowanie z przeprowadzonych działań

    Oczekujemy:

    • wykształcenia wyższego(preferowany kierunek psychologia, socjologia, pedagogika)
    • min. 2-letnie doświadczenie na stanowisku trenera wewnętrznego lub trenera
      w firmie szkoleniowej(mile widziane w prowadzeniu szkoleń dla farmaceutów)
    • umiejętności badania potrzeb szkoleniowych
    • umiejętności efektywnego wdrażania działań rozwojowych z uwzględnieniem potrzeb biznesowych
    • bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office (w szczególności: MS Word, Excel, PowerPoint)
    • wysokiego poziomu umiejętności komunikacyjnych i interpersonalnych
    • silnej motywacji do pracy oraz samodzielności w działaniu
    • proaktywnego podejścia do zadań wynikających z zakresu obowiązków
    • mobilności i prawa jazdy kat.B

    Oferujemy:

    • różnorodność – ciekawych współpracowników, doświadczonych menadżerów
    • logikę i pozytywne emocje
    • ulubione miejsce pracy
    • atmosferę wsparcia i życzliwość
    • wysokie standardy etyczne
    • szkolenia odpowiadające potrzebom rozwojowym
    • dobrą organizację pracy
    • benefity (prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny,
      pakiet sportowy wraz ze świadczeniami na działalność kulturalno-oświatową,
      programy prozdrowotne, treningi sportowe, akcje profilaktyczne)
    • zniżki oraz karty rabatowe na produkty Naszych Marek