Oferta pracy

Trener Wewnętrzny

Akademia Umiejętności EurocashO firmie

  • mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Akademia Umiejętności Eurocash to największy w Polsce kompleksowy program edukacyjno-szkoleniowy wspierający polskie niezależne sklepy detaliczne zrzeszone w sieciach franczyzowych i partnerskich Grupy Eurocash. Najwyższą jakość oferty edukacyjnej Akademii potwierdza certyfikat ISO 29990:2010.

TRENER WEWNĘTRZNYNumer ref.: Miejsce pracy: Cała Polska

ZADANIA, KTÓRE NA CIEBIE CZEKAJĄ:

  • planowanie, przygotowanie i organizację warsztatów (stacjonarnych oraz online) z tematów: sprzedaż, obsługa klienta, negocjacje, zarządzanie projektami, zarządzanie zmianą, zarządzanie zespołem, zarządzanie sobą w czasie, przywództwo
  • opracowywanie kursów e-learningowych związanych z powyższą tematyką
  • przygotowywanie profesjonalnych materiałów szkoleniowych
  • ewaluację przeprowadzonych działań szkoleniowych.
  • analiza potrzeb szkoleniowych
  • prowadzenie szytych na miarę projektów szkoleniowych, zgodnie z potrzebami

OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:

  • minimum 5 lat doświadczenia w projektowaniu szkoleń oraz samodzielnym prowadzeniu warsztatów
  • znajomości narzędzi umożliwiających prowadzenie warsztatów online
  • posiadania czynnego prawo jazdy kat. B i gotowości do pracy w terenie (np:3-dniowe delegacje)
  • znajomości pakietu MS Office (Power Point, Word, Excel)
  • bardzo dobrej organizacji pracy własnej
  • mile widziane certyfikaty/dyplomy potwierdzające kwalifikacje trenerskie
  • mile widziana znajomość specyfiki funkcjonowania detalicznych placówek handlowych w branży spożywczej/branży FMCG

W ZAMIAN OFERUJEMY:

  • niezbędne narzędzia: samochód służbowy, laptop
  • możliwość rozwoju osobistego oraz zawodowego
  • stabilne zatrudnienie w 6. co do wielkości obrotu firmy w Polsce, posiadającej 25-letni staż na rynku w branży FMCG
  • przyjazne środowisko pracy, otwarte i partnerskie relacje oraz troskę o rozwój pracowników potwierdzone certyfikatem Friendly Workplace 2019

Administratorem Pani / Pana danych osobowych jest Eurocash S.A. z siedzibą w Komornikach (62-052) przy ul. Wiśniowej 11. Podane przez Panią / Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacyjnego, a w razie wyrażenia w tym zakresie zgody, także dla celów przyszłych procesów rekrutacyjnych.

Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Pani/Panu prawach, dostępne pod tym linkiem

 Przesłanie do Eurocash S.A. danych osobowych w zakresie szerszym niż wymagane przez przepisy Kodeksu pracy, stanowi zgodę na przetwarzanie tych danych przez Eurocash S.A. w celu prowadzenia procesu rekrutacyjnego. Zgodę można wycofać w dowolnym czasie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem, przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Dla celów dowodowych Administrator prosi o wycofywanie zgody drogą pisemną lub elektroniczną pod adres [email protected]

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy