Oferta pracy

Trener Wewnętrzny

Eurocash S.A.O firmie

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior), ekspert

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie, przygotowanie i organizację warsztatów (stacjonarnych oraz online) z tematów: sprzedaż, obsługa klienta, negocjacje, zarządzanie projektami, zarządzanie zmianą, zarządzanie zespołem, zarządzanie sobą w czasie, przywództwo.

  • Opracowywanie kursów e-learningowych związanych z powyższą tematyką.

  • Przygotowywanie profesjonalnych materiałów szkoleniowych

  • Ewaluacja przeprowadzonych działań szkoleniowych.

  • Analiza potrzeb szkoleniowych.

  • Prowadzenie szytych na miarę projektów szkoleniowych, zgodnie z potrzebami.

Nasze wymagania

  • Posiadasz minimum 5 lat doświadczenia w projektowaniu szkoleń oraz samodzielnym prowadzeniu warsztatów.

  • Znasz narzędzia umożliwiające prowadzenie warsztatów online.

  • Posiadasz czynne prawo jazdy kat. B i jesteś gotowa/-y do pracy w terenie (np:3-dniowe delegacje).

  • Obsługujesz pakiet MS Office (Power Point, Word, Excel).

  • Wiesz jak skutecznie organizować swoją pracę.

Mile widziane

  • Certyfikaty/dyplomy potwierdzające kwalifikacje trenerskie.

  • Znajomość specyfiki funkcjonowania detalicznych placówek handlowych w branży spożywczej/branży FMCG.

To oferujemy

  • Stabilną pracę w 6. co do wielkości obrotu firmy w Polsce, lidera hurtownej dystrybucji FMCG.

  • Możliwość rozwoju własnych kompetencji i stawiania czoła nowym wyzwaniom w firmie z ponad 25-letnim stażem na rynku.

  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon) i atrakcyjne wynagrodzenie.

  • Szkolenia wewnętrzne wspomagające realizację projektów.

  • Indywidualne podejście w doborze i prowadzeniu projektów.

  • Pracę w zespole ludzi z pasją i przyjazne środowisko pracy potwierdzone certyfikatem Friendly Workplace.

  • Szeroki pakiet benefitów i wiele inicjatyw angażujących pracowników!

Eurocash S.A.

Grupa Eurocash to krajowy lider w hurtowej dystrybucji produktów spożywczych, chemii gospodarczej, alkoholu i wyrobów tytoniowych (FMCG).

Przewiń do profilu firmy

Akademia Umiejętności Eurocash

to największy w Polsce kompleksowy program edukacyjno-szkoleniowy wspierający polskie niezależne sklepy detaliczne zrzeszone w sieciach franczyzowych i partnerskich Grupy Eurocash. Najwyższą jakość oferty edukacyjnej Akademii potwierdza certyfikat ISO 29990:2010.

Dołącz do naszego Zespołu!