Trener Wewnętrzny / Szkoleniowiec

ProfixO firmie

  • Warszawa, Dobra 3, 05-152 Łomna-Las, Polska

  • Ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista
PROFIX sp. z o.o. jest jednym z największych w Polsce dystrybutorów narzędzi, elektronarzędzi
i środków ochrony indywidualnej. Jeżeli jesteś gotowy do podjęcia nowych wyzwań, zapraszamy do naszego zespołu.

 Obecnie w związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy kandydata/ki na stanowisko:
TRENER WEWNĘTRZNY / SZKOLENIOWIEC
praca mobilnaNumer ref.: miejsce pracy: Łomna Las (teren działania – Polska)

KLUCZOWE ZADANIA:

  • Opracowywanie i prowadzenie szkoleń technicznych i produktowych doskonalących wiedzę dla pracowników Działu Sprzedaży
  • Udział w procesie wdrażania i szkolenia nowych pracowników
  • Wsparcie oraz doradztwo dla pracowników w sklepach partnerskich, prowadzenie prezentacji produktów i realizacja szkoleń praktycznych
  • Opracowanie przejrzystych metod ułatwiających porównywanie produktów pod kątem technicznym
  • Opracowywanie materiałów wspierających sprzedaż
  • Wsparcie działań marketingowych: imprez targowych, dni otwartych, roadshow

WYMAGANIA

  • Doświadczenie w obszarze sprzedaży w branży narzędzi, elektronarzędzi i BHP
  • Wysoko rozwinięte umiejętności związane z komunikacją i utrzymywaniem relacji biznesowych
  • Umiejętność dzielenia się wiedzą i inspirowania innych
  • Mile widziane kompetencje trenerskie
  • Prawo jazdy kat B i gotowość do częstych wyjazdów

OFERUJEMY:

  • Ciekawą, dynamiczną pracę w szybko rozwijającej się firmie
  • Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę)
  • Możliwość rozwoju i zdobywania nowych umiejętności
  • Pakiet szkoleń wprowadzających i profesjonalne wsparcie w doskonaleniu zawodowym
  • Bonusy świąteczne oraz firmowe imprezy okolicznościowe
  • Pakiet benefitów pozapłacowych w pełni finansowanych przez pracodawcę – karta Multisport, opieka medyczna w placówkach Medicover, lekcje języka angielskiego
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Profix sp. z o.o. Warszawa ul. Marywilska 34 moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.”

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy