Trener wewnętrzny / Trenerka wewnętrzna

Benefit Systems S.A.

  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

plac Europejski 2

Wola

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Praca trenera wewnętrznego/trenerki ​wewnętrznej w tym ok. 50% czasu pracy jako trener Infolinii ok. 50% w projektach ogólnofirmowych

  • Analiza potrzeb szkoleniowych

  • Dbanie o wysokie standardy pracy i jakość obsługi klienta/użytkownika

  • Opracowanie i realizacja wewnętrznych planów szkoleniowych

  • Udoskonalanie obecnych i wdrażanie nowych programów szkoleniowych

  • Opracowywanie materiałów szkoleniowych, prezentacji

  • Przeprowadzanie szkoleń grupowych i indywidualnych

  • Ewaluacja szkoleń

  • Uczestnictwo w innych projektach związanych z rozwojem pracowników

Nasze wymagania

  • Możesz pochwalić się doświadczeniem pracy w obsłudze klienta lub użytkownika, w tym obsłudze reklamacji?

  • Masz za sobą wiele godzin spędzonych na sali szkoleniowej w roli trenera?

  • Przeprowadzałeś/aś coachingi i szkolenia dla pracowników Infolinii i nie tylko?

  • Znasz rynkowe trendy w zakresie obsługi klienta i potrafisz je z sukcesem wdrożyć?

  • Nie obce Ci jest tworzenie szkoleń szytych na miarę?

  • Współpracowałaś/eś z biznesem i potrafisz nawiązywać z nim dobre relacje?

  • Lubisz pracować w zespole, ale również doskonale radzisz sobie w samodzielnych zadaniach?

  • Dbasz o swój rozwój i potrafisz rozwijać innych?

  • Swój sukces mierzysz wynikami osób, które szkolisz?

  • Twoim atutem jest ukończenie szkoły trenerskiej?

  • Osiągasz wysokie noty za styl współpracy i zawsze grasz fair play?

To oferujemy

  • Czekamy na Ciebie w biurze przy stacji metra Rondo Daszyńskiego z umową o pracę.

  • Dzięki szkoleniom specjalistycznym i ogólnorozwojowym będziesz rozwijać swoje umiejętności

  • Na wsparcie całego zespołu możesz liczyć nie tylko w okresie wdrożenia

  • Poziom energii uzupełniamy aromatyczną kawą i herbatą oraz owocami w biurze, a rano czekają na nas śniadania w biurze dofinansowane przez pracodawcę

  • Na większy głód mamy 30 minutowe przerwy, które wliczamy do czasu pracy. Korzystamy wtedy z karty BenefitLunch,

  • W drobnych sprawach prywatnych wyręczy Cię concierge

  • Możesz skorzystać z dofinansowania nauki w szkołach wyższych oraz platformy interaktywnej do nauki języka angielskiego

  • Otrzymasz dodatkowe dni urlopu adekwatne do stażu pracy Benefit Systems

  • Mamy dla Ciebie kartę MultiSport oraz możliwość zakupu karty dla Twoich najbliższych

  • Możliwość uczestnictwa w wolontariacie pracowniczym w ramach programu MultiUczynek

  • Możesz dołączyć do grupowego ubezpieczenia oraz skorzystać z prywatnej opieki medycznej

  • Jako rodzic możesz skorzystać z dofinansowania do żłobków i przedszkoli oraz wyprawki do szkoły dla Twoich dzieci

  • Otrzymasz dostęp do programu kafeteryjnego MyBenefit z punktami, za które kupisz to czego Ci potrzeba oraz dostęp do tańszych biletów do kina i teatru

  • W BS Twój weekend będzie dłuższy – w piątki pracujemy krócej :)

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • wyprawka dla dziecka

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • jeden krótszy dzień pracy

  • dodatkowy urlop