Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Trener Wewnętrzny

Academy of New York Sp. z o.o.O firmie

  • Złota 59, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Academy of New York Sp. z o.o.

Złota 59

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie szkoleń wstępnych, okresowych i produktowych w obszarze sprzedaży oraz obsługi klienta

  • Czynny udział w rekrutacji i wdrażaniu nowych osób do organizacji

  • Aktywny rozwój jakości sprzedaży i obsługi klienta poprzez monitoring rozmów, coaching, ulepszanie procesów sprzedaży i obsługi klienta

  • Samodzielne prowadzenie, opracowywanie i rozwijanie programów szkoleniowych, doskonalących kompetencje zespołów

Nasze wymagania

  • Pasja do pracy z ludźmi i chęć wsparcia ich dalszego rozwoju

  • Poparte sukcesami doświadczenie w prowadzeniu szkoleń z zakresu sprzedaży i obsługi klienta

  • Umiejętność przekazywania wiedzy oraz motywowania pracowników

  • Doskonała znajomość technik sprzedaży

  • Doświadczenie w rekrutowaniu i prowadzenia rozmów ewaluacyjnych

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji biznesowej

  • Co najmniej 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • Aktywny udział w tworzeniu firmy o skali międzynarodowej

  • Umowę o dowolnie wybranej formie

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy

  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne

  • Zgrany, przyjazny i świetnie współpracujący zespół

  • Komfortowe biuro w centrum Warszawy

  • Bezpłatną kartę MULTISPORT

  • Bezpłatny pakiet opieki medycznej ENEL-MED

  • Bezpłatny kurs angielskiego z lektorem z USA

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

Jesteśmy ludźmi pełnymi energii, działającymi w międzynarodowych amerykańsko-polskich zespołach. Z pasją rozwijamy naszą strategię ekspansji na wszystkie kraje Europy. Tworzymy kursy językowe online z lektorami z USA. Nauczamy tylko i wyłącznie angielskiego, bo na tym znamy się najlepiej. Mamy swoje wyraźne DNA, zatrudniamy tylko kompetentnych Native Speakerów i tworzymy zespół ludzi, którzy zawsze działają z zaangażowaniem. Rozwijamy innowacyjne pakiety szkoleń online, zarówno dla klientów biznesowych jak i indywidualnych. Budujemy nowoczesne modele sprzedaży i dystrybucji kursów językowych. Jeżeli wolisz stać w miejscu – nie aplikuj! Natomiast koniecznie dołącz do nas, jeżeli masz tę samą energię co my, chcesz współtworzyć i zarządzać dużymi zespołami składającymi się z anglojęzycznych profesjonalistów!

Przewiń do profilu firmy

Sounds good? Join us!