Trener Wewnętrzny

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-06-05
  • Ważna jeszcze 12 dni (do 2018-07-05)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Kim jesteśmy?

    Grupa Integer.pl jest liderem w oferowaniu nowoczesnych usług logistycznych w Polsce. Posiada liczącą 5000 urządzeń międzynarodową sieć Paczkomatów® w Polsce, Francji, Wielkiej Brytanii i we Włoszech. Obecnie Grupa Integer jest częścią Advent International, jednego z największych funduszy inwestycyjnych w świecie.
    Dzięki wsparciu inwestora oraz przy wykorzystywaniu przewag technologicznych i świetnej kadrze pracowników zamierza osiągnąć pozycję lidera na polskim, a znaczącego operatora na europejskim rynku logistyki dla e-commerce.

    Miejsce pracy: Warszawa

    Opis stanowiska:

    • Analiza potrzeb szkoleniowych,
    • Tworzenie, przygotowywanie i prowadzenie szkoleń produktowych i rozwojowych dla pracowników InPost z naciskiem na wsparcie Pionu Sprzedaży,
    • Koordynacja kompleksowych projektów szkoleniowych,
    • Wsparcie realizacji założonych planów sprzedażowych poprzez pracę z Kierownikami Sprzedaży w rozwoju kompetencji podległych Pracowników,
    • Kontrola stanu wiedzy pracowników oraz tworzenie testów merytorycznych,
    • Wsparcie procesu rekrutacji na stanowiska sprzedażowe,
    • Monitorowanie efektywności realizowanych działań szkoleniowych.

    Wymagania:

    • Doświadczenie w pracy trenerskiej ze zróżnicowanymi programami rozwojowymi w obszarze sprzedaży,
    • Umiejętność tworzenia szkoleń produktowych,
    • Wiedza i umiejętność tworzenia programów szkoleniowych,
    • Charyzma, łatwość nawiązywania kontaktów i budowania dobrych relacji,
    • Udokumentowane sukcesy w zrealizowanych projektach,
    • Dobra znajomość pakietu MS Office,
    • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie będzie dodatkowym atutem,
    • Gotowość do częstych podróży służbowych.

    Oferujemy:

    • Elastyczne godziny pracy,
    • Pracę w jednej z najbardziej dynamicznie rozwijających się firm w Polsce,
    • Dużą swobodę w działaniu,
    • Dofinansowanie do benefitów pracowniczych,
    • Satysfakcję z realizowanych projektów.