Trener wewnętrzny

PGE Polska Grupa Energetyczna

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior), ekspert
  • praca stacjonarna

Mysia 2

Śródmieście

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie i prowadzenie szkoleń i warsztatów w formie on-line i stacjonarnej (przede wszystkim z zakresu kompetencji "miękkich" i menedżerskich).

  • Indywidualna współpraca rozwojowa 1:1 ze wskazanymi pracownikami.

  • Badanie i analiza potrzeb szkoleniowych.

  • Tworzenie programów, scenariuszy i materiałów szkoleniowych.

  • Tworzenie raportów i zestawień, przygotowywanie dokumentacji poszkoleniowej, a także materiałów, prezentacji i analiz na potrzeby Departamentu.

  • Angażowanie się w życie firmy i współtworzenie jej pozytywnego wizerunku na zewnątrz (Employer Branding).

  • Ścisła współpraca z klientami wewnętrznymi.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w prowadzeniu szkoleń i projektowaniu programów rozwojowych (co najmniej cztery lata), szczególnie w dużej organizacji, w dziale HR.

  • Wykształcenie wyższego (preferowane w obszarze społecznym, np. psychologia, socjologia, ZZL) i potwierdzenie ukończenia szkoły trenerów.

  • Kwalifikacje do prowadzenia coachingu (lub innych form wspierania rozwoju 1:1), facylitacji spotkań.

  • Znajomość różnych metod szkoleniowych np. design thinking, action learning itp.

  • Doświadczenie w samodzielnym projektowaniu programów szkoleń i przygotowywaniu materiałów szkoleniowych.

  • Umiejętność badania i analizowania potrzeb szkoleniowych.

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office.

  • Znajomość narzędzi psychometrycznych używanych w obszarze rekrutacji i rozwoju, np. testy kompetencji SHL, Belbin, RMP, Insight, itp.

  • Umiejętność stosowania AC/DC.

  • Gotowość do podróży służbowych.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w firmie będącej jednym z największych pracodawców w Polsce

  • Atrakcyjny system wynagrodzeń uwzględniający czytelny system premiowy

  • Możliwość stałego rozwoju zawodowego

  • Możliwość pracy przy najciekawszych projektach zmieniających polską energetykę

  • Dodatkowy dzień wolny 14 sierpnia z okazji Dnia Energetyka

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • opieka stomatologiczna

  • firmowa drużyna sportowa

  • program emerytalny

  • firmowa biblioteka

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

Grupa Kapitałowa PGE jest największym w Polsce przedsiębiorstwem sektora elektroenergetycznego. Gwarantuje bezpieczne i stabilne dostawy energii elektrycznej do ponad pięciu milionów klientów. Stale się zmieniamy, by realizować nasze strategiczne cele, w tym osiągnięcie neutralności klimatycznej do 2050 r. Jesteśmy liderem transformacji energetycznej w Polsce. PGE S.A. to spółka dominująca Grupy Kapitałowej PGE. Odpowiada za zarządzanie Grupą, zapewnia koordynację działań i wytycza strategiczne kierunki. Zapraszamy do współpracy – razem budujmy przyszłość polskiej energetyki.

Przewiń do profilu firmy