Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Trener Wewnętrzny

Kratki.plO firmie

  • Wsola (pow. radomski)

    Wsola (pow. radomski), mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie szkoleń z zakresu sprzedaży, negocjacji, produktów oraz standardów obsługi klienta,

  • przeprowadzanie szkoleń wstępnych dla nowozatrudnionych pracowników w obszarze sprzedaży detalicznej i hurtowej,

  • aktualizacja materiałów szkoleniowych,

  • udział w procesie planowania i realizacji szkoleń uzupełniających wiedzę i umiejętności sprzedażowe,

  • ścisła współpraca z kadrą menedżerską w zakresie rozwoju kompetencji sprzedażowych pracowników.

Nasze wymagania

  • min. 2 letnie doświadczenie na stanowisku trenera odpowiedzialnego za szkolenia i rozwój zespołów sprzedażowych,

  • doświadczenie w sprzedaży - optymalnie firma produkcyjna,

  • znajomość metodologii prowadzenia szkoleń,

  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne,

  • znajomość języka angielskiego,

  • prawo jazdy kat B,

  • gotowość do pracy z handlowcem w terenie.

To oferujemy

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub b2b,

  • Pracę w zgranym zespole i przyjaznej atmosferze.