Logo Pracuj.pl

Trener

Kaczmarski Inkasso sp.jO firmie

Kaczmarski Inkasso sp.j

Danuty Siedzikówny 12

Wrocław

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Analiza potrzeb szkoleniowych,
  • Samodzielne przygotowywanie programów i prowadzenie szkoleń (z kompetencji twardych i miękkich, szkoleń wdrożeniowych)
  • Monitorowanie i ocena efektywności działań szkoleniowych oraz bieżące dostosowywanie ich do potrzeb organizacji,
  • Raportowanie realizacji przeprowadzonych szkoleń,
  • Ocena kompetencji pracowników Departamentu oraz planowanie ich rozwoju,
  • Ocena jakości rozmów i bieżące udzielanie informacji zwrotnej,
  • Udzielanie odpowiedzi na zapytania Klientów zewnętrznych dotyczące jakości rozmów,
  • Coachingi indywidualne i praca stanowiskowa z pracownikami Departamentu.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na stanowisku Trenera w obszarze windykacji w Call Center – warunek konieczny,
  • Wykształcenie wyższe,
  • Znajomość narzędzi trenerskich,
  • Dobra znajomość obsługi komputera, w tym pakietu MS Office,
  • Silna motywacja oraz bardzo dobra organizacja pracy,
  • Umiejętność ustalania priorytetów i wielozadaniowości,
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne,
  • Kreatywność.

Mile widziane

  • Ukończenie szkoły/ kursu trenerskiego

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę,
  • Stałe godziny pracy,
  • System szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych,
  • Realizację ciekawych projektów,
  • Możliwość własnej inicjatywy i kreowania rzeczywistości pracy Departamentu,
  • Możliwość skorzystania z prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego oraz karty MultiSport oraz wiele zniżek do firm, z którymi współpracujemy

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • owoce
  • parking dla pracowników
  • świetnie bistro

Etapy rekrutacji

1

Inspirujące spotkanie z Działem HR

2

Decyzja HR: Jesteś właściwą osobą na właściwym miejscu

3

Dzwonimy do Ciebie z radosną informacją zwrotną

4

Wspólnie ustalamy warunki, które Cię satysfakcjonują

Jesteśmy pierwszą, i jedną z najlepiej zorganizowanych firm windykacyjnych na rynku. Udało nam się zbudować silną markę, cieszącą się zaufaniem klientów oraz zdobyć i utrzymać pozycję lidera na rynku. Rosnące grono klientów stawia przed nami nowe wyzwania i pozwala doskonalić nasze umiejętności, a także stwarza nowe miejsca pracy. Specjalizujemy się w windykacji spraw zleconych osób fizycznych jak i przedsiębiorców.

Trener, Danuty Siedzikówny 12, Wrocław